• Informacje na temat:

  garaż z płyt betonowych

Artykuły na temat: garaż z płyt betonowych
 • Jak ocieplić garaż blaszany?

  Tani i łatwy w montażu "blaszak" wciąż należy do najpopularniejszych typów garażu w Polsce. Jeśli jednak poranne wsiadanie do samochodu ma być komfortowe, garaż blaszany warto ocieplić. Jak zrobić to szybko i tanio? Podpowiadają eksperci serwisu Homla.pl.

 • Garaż w bryle budynku czy wolnostojący? Porównujemy koszty

  Wybór pomiędzy garażem wolnostojącym, a wpisanym w bryłę budynku nie jest taki prosty. Oba rozwiązania mają szereg indywidualnych wad oraz zalet. O budowie konkretnego typu pomieszczenia garażowego powinny decydować warunki na posesji oraz preferencje inwestora. Równie istotne będą koszty całego przedsięwzięcia, które opiszemy poniżej.

 • Jak zbudować wiatę na drewno? Ile to kosztuje?

  Wiata na drewno jest bardzo przydatnym elementem przydomowej architektury. To w niej składujemy drewno na opał, który przyda się w sezonie grzewczym. Odpowiednio wykonana zapewni optymalne suszenie opału i pozwoli na uporządkowanie przydomowej przestrzeni. Poniżej omawiamy, jak wygląda samodzielna budowa wiaty.

 • Wokół domu (cz. 2): Chodniki i podjazdy

  Lokalizacja wejścia i wjazdu na działkę jest zazwyczaj określona przez dołączany do pozwolenia na budowę plan zagospodarowania posesji. Ewentualne dokonanie w niej zmian zasadniczo jest możliwe, musi tylko spełniać określone warunki. Przewidywane zmiany nie mogą więc kolidować z rozmieszczeniem urządzeń technicznych, nie mogą też utrudniać dostępu do innych posesji.

 • Remontujesz mieszkanie? Możesz odzyskać nawet 32 tys. zł

  Budujesz lub remontujesz mieszkanie albo dom? Możesz odzyskać nawet 32 tysiące złotych. - Tyle wynosi maksymalna kwota (zwrotu części VAT z tytułu zakupu materiałów budowlanych) dla osoby składającej swój pierwszy wniosek w trzecim kwartale 2011roku - mówił Paweł Łabno, doradca podatkowy z ECDDP podczas czatu w INTERIA.PL. Poniżej relacja.

 • Zarząd Przedsiębiorstwa Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych "Pemug" S. A. z siedzibą w Katowicach podaje do wiadomości treść projektu Uchwały,...