• Informacje na temat:

  gary miasto

Artykuły na temat: gary miasto
 • A ty masz punkty za pochodzenie?

  Dyplomy, kursy, staże, języki - to już za mało, żeby zdobyć dobrą pracę. Dziś liczy się jeszcze to, z jakiego jesteś domu. Dopiero to ustawia cię w życiu.

 • Współzałożyciel Apple uważa, że firmy mają płacić 50-proc. podatek

  Steve Wozniak, współzałożyciel firmy Apple, twierdzi, że wszystkie przedsiębiorstwa (w tym Apple) powinny płacić 50-procentowy podatek. Kierownictwa wielu amerykańskich spółek uważają zupełnie inaczej, stąd przenosiny do innych krajów, w tym Europy, za niższymi daninami.

 • Innowacyjne zyski dzięki niskim stopom?

  Oprocentowanie lokat w Polsce wynosi dziś najczęściej 1-2 proc. W innych krajach jest jeszcze niższe. Ludzie trzymają więc oszczędności w bankach z przyzwyczajenia i dla bezpieczeństwa. Najwięcej banków, pieniędzy i ludzi zamożnych jest w Ameryce. To tam rozwija się od roku przedsięwzięcie, które daje szansę zwiększyć zyski z lokat do zauważalnego poziomu.

 • Królewska Szwedzka Akademia Nauk przyznała Nagrodę Nobla w dziedzinie ekonomii

  Amerykańscy naukowcy William Nordhaus i Paul Romer zostali laureatami tegorocznej Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii za badania związane ze zmianami klimatu i innowacjami technologicznymi - ogłosiła w poniedziałek Królewska Szwedzka Akademia Nauk.

 • Domy pójdą za... jednego amerykańskiego dolara

  Czy to uratuje finanse Gary? Władze tego amerykańskiego miasta położonego niedaleko Chicago starają się jak tylko mogą ratować fatalnie prosperującą lokalną gospodarkę. Część przejętych domów wystawiono na sprzedaż za cenę... jednego dolara.

 • Koniec pracy. Twojej

  Wchodzimy w fazę, w której coraz mniej robotników będzie potrzebnych do produkcji dóbr i usług dla ludności świata. Zauważył to jakiś czas temu Jeremy Ryfkin w książce "Koniec pracy". Po latach już widać to, co przewidział. Od wielkiej recesji lat 2008 - 2009, zyski korporacji w Ameryce wchodzą na kolejny szczyt. Dochód narodowy wzrasta o 2,5 procent rocznie. Inwestycje w sprzęt i oprogramowanie są o włos od historycznego rekordu. Tylko miejsc pracy prawie nie przybywa. Skąd więc bierze się...

 • Lubisz to? Kup Teraz! Efektywna sprzedaż w cyfrowym świecie - konferencja Forum IAB 2014

  * Przegląd najświeższych trendów w sprzedaży online z najbardziej zaawansowanych technologicznie rynków świata; * Wystąpienia menedżerów najwyższego szczebla wiodących krajowych i światowych marek, m.in.: Daniel Sieberg, szef marketigu Google; * Wyłącznie premierowe prezentacje - ponad 70 prelegentów, 4 sale wykładowe; * Gość specjalny - Tomasz Zimoch; * Bardzo atrakcyjny networking - ponad 1000 akredytacji na wydarzenie; * Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy - Multikino Złote Tarasy; *...