• Informacje na temat:

  gaz pge

Artykuły na temat: gaz pge
 • ...gaz. Prolongata w spłacie. Niektóre firmy (np. PGE, Energa, Tauron, Enea, PSG) umożliwiają prolongatę terminu płatności osobom, które są w szczególnie trudnej sytuacji, np. niepełno- sprawnym czy(...) Płatność w ratach. Jest taka możliwość. Trzeba tylko złożyć w tej sprawie wniosek w biurze obsługi klienta w zakładzie ener getycznym (gazowniczym). Licznik przedpłatowy. To dobry...

 • PGNiG sprzeda gaz za 2 mld zł PGE

  PGNiG sprzeda za 2 mld zł gaz do Polskiej Grupy Energetycznej - poinformowała w czwartek gazowa spółka.

 • Wszyscy musimy płacić rachunki – za prąd, gaz, czynsz, telefon czy telewizję. Sporo tego! Warto więc przemyśleć, gdzie je uregulować, by oszczędzić na kosztach przelewu. Podpowiadamy, jak to robić za darmo lub za grosze.

 • Marek Woszczyk zrezygnował z prezesury PGE z dniem 30 marca

  Marek Woszczyk złożył rezygnację z funkcji prezesa PGE z dniem 30 marca. Rezygnację złożył też Grzegorz Krystek, wiceprezes ds. operacyjnych i handlu. RMF twierdzi, że PGE ma teraz mocniej postawić na ratowanie górnictwa, niekoniecznie na swoją korzyść - Woszczyk nie chciał się na to zgodzić i stąd dymisja.

 • Henryk Baranowski nowym prezesem PGE

  Nadzór PGE SA powołał na stanowisko prezesa spółki Henryka Baranowskiego. Pracę zacznie 31 marca br. Podobnie Marta Gajecka, Bolesław Jankowski i Paweł Śliwa, którzy zostali wiceprezesami PGE na IX kadencję.

 • Prąd i gaz ostro w górę. Od nowego roku czekają nas spore podwyżki

  Prawdopodobnie już od początku przyszłego roku będziemy musieli głębiej sięgać do portfeli. Kilkuprocentowa podwyżka cen głównych źródeł energii to efekt wzrostu notowań surowców energetycznych.

 • PGE spodziewa się w 2016 roku spadku EBITDA w segmentach wytwarzania konwencjonalnego, obrotu i dystrybucji oraz wzrostu rdr w segmencie OZE - poinformowała spółka w prezentacji wynikowej. PGE podała, że spodziewa się m.in. ok. 500 mln zł rekompensat KDT i średniego jednocyfrowego spadku ceny węgla kamiennego.

 • PGNiG rozpoczyna działalność handlową w Londynie

  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo otworzyło biuro handlowe w Londynie - międzynarodowym centrum handlu skroplonym gazem ziemnym (LNG). W ten sposób PGNiG staje się jednym z graczy globalnego rynku obrotu tym surowcem.

 • Orlen i Lotos - ile synergii, ile konkurencji?

  W obu kluczowych spółkach naftowych trwają prace nad aktualizacją strategii. W jakich kierunkach powinny pójść zmiany? Czy plany rozwojowe PKN Orlen i Grupy Lotos powinny być skoordynowane? Rozpoczynająca się wkrótce ostra konkurencja amerykańskich krakerów etanowych z parowymi wywrze presję na rynek poliolefin i spowoduje zamknięcie wielu aktywów produkcyjnych, a ruszające z produkcją już w przyszłym roku ogromne instalacje petrochemiczne w USA, Indiach i na Środkowym Wschodzie zaleją...

 • Rekomendacja została wydana przy kursie PGE wynoszącym 8,69 zł na zamknięciu 12 września.