• Informacje na temat:

  gaz-system

Artykuły na temat: gaz-system
 • ...scalony. Taki system się sprawdza, bo jest o wiele wygodniejszy, szybszy i tańszy od spraw sądowych (w wielu przypadkach jest to wręcz bezpłatne). ❱Warto z niego skorzystać, zwłaszcza gdy w grę wchodzą(...) Kolejowego; koordynator ds. negocjacji przy Prezesie Urzędu Regulacji Energetyki (spory z firmami dostarczającymi prąd i gaz) podmioty niepubliczne stworzone przez branże (np. budowlaną, lotniczą) oraz...

 • Gaz System: W 2017 r. padł rekord w przesyle gazu

  W 2017 r. przesłano najwięcej gazu w historii -19,7 mld m sześc. Stanowi to wzrost w porównaniu z 2016 r. aż o prawie 9 proc. - podał w piątek operator systemu przesyłu gazu Gaz System.

 • Ponad 200 nowych miejsc pracy – wkrótce otwarcie 10. centrum dystrybucyjnego Lidla w Kałuszynie

  ...obniżenie rachunków za gaz o ponad 60%. *         odzysk energii cieplnej z powietrza wywiewanego. *         oświetlenie typu LED, które jest standardem w magazynach sieci. W porównaniu do(...) zielonych sprawdzi się system wody szarej, czyli wody zebranej z opadów. Otwarcie zaplanowano na I kwartał 2019 roku, natomiast wiecha, oznaczająca osiągnięcie najwyższego punktu konstrukcyjnego...

 • Gaz-System rozpoczął wiercenie pod Sanem

  Operator systemu przesyłowego gazu Gaz-System rozpoczął wiercenie otworu, którym pod rzeką San pobiegnie gazociąg Hermanowice-Strachocina. Poziomy otwór ma liczć ok. 1 km, będzie jednym z najdłuższych tego typu w Polsce.

 • Wszyscy musimy płacić rachunki – za prąd, gaz, czynsz, telefon czy telewizję. Sporo tego! Warto więc przemyśleć, gdzie je uregulować, by oszczędzić na kosztach przelewu. Podpowiadamy, jak to robić za darmo lub za grosze.

 • CBA zatrzymało dwóch dyrektorów spółki GAZ-SYSTEM

  Jak dowiedział się dziennikarz RMF FM, Marek Balawajder, służby zatrzymały dwóch dyrektorów spółki GAZ-SYSTEM. Jak ustalił, dochodziło do gigantycznych wyłudzeń, firmy dostawały zlecenia na prace, których nigdy nie wykonywały, ale pieniądze na ich konta wpływały.

 • MSP chce zmienić wynagrodzenia zarządów kluczowych spółek SP

  ...kluczowych, które mają istotne zadania wobec państwa. Wyjaśnił, że to m.in.: Gaz-System, PSE Operator, czyli takie firmy, które zajmują się przesyłem nafty, gazu, energii elektrycznej. Do tej kategorii należą także firmy, które odpowiadają m.in. za budowę terminalu LNG w Świnoujściu, magazynów na gaz, ropę, ale także budowę potrzebnych bloków energetycznych. Dodał, że chodzi również...

 • Gaz System ma pozwolenia na budowę kluczowych gazociągów

  Gaz System ma pozwolenia na budowę dwóch kluczowych gazociągów w ramach Europejskiego Korytarza Północ - Południe. Chodzi o gazociąg wysokiego ciśnienia relacji Hermanowice-Strachocina w województwie podkarpackim i gazociąg wysokiego ciśnienia relacji Lwówek-Odolanów.

 • Po pierwsze: ceny ciepła sieciowego (C.O.) mogą być inne w różnych miastach. Zależą one od lokalnych dystrybutorów, jednak nie mogą oni dowolnie podnosić stawek – muszą je wcześniej zatwierdzić w Urzędzie Regulacji Energetyki (URE). Wyższe taryfy na gaz i prąd też muszą być zatwierdzane przez tę instytucję (co ważne dla osób, które mają grzejniki na prąd i gaz). Dlatego...

 • Gaz-System operatorem przesyłowym gazu do 2068 r.

  Prezes Urzędu Regulacji Energetyki przedłużył spółce Gaz-System koncesję na przesył gazu oraz wydłużył okres jej wyznaczenia na operatora systemu przesyłowego gazu na terytorium Polski. Nowe decyzje prezesa URE obowiązują do 2068 r.