• Informacje na temat:

  gdzie inwestować

Artykuły na temat: gdzie inwestować
 • 2015: Gdzie nastąpi poprawa na rynku pracy?

  ...tym idzie konkurencyjności ich firm. Z drugiej, postawieni w sytuacji kiedy o kandydata jest coraz trudniej, będą zmuszeni chętniej inwestować w osoby, nie do końca spełniające ich wszystkie(...) to, że w większości kraju przeważa optymizm pracodawców co do planów zwiększania liczby etatów w nadchodzącym kwartale. Najwyższy wynik uzyskano dla regionu Południowego, gdzie prognoza netto...

 • Gdzie za granicą inwestować w mieszkania?

  Jak i gdzie inwestować w nieruchomości za granicą? Na takie pytanie trudno odpowiedzieć. Wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponujemy i co jest celem naszej inwestycji.

 • Warto inwestować w niszowe języki obce

  ...własną działalność wyniosło w ostatnim miesiącu 8 888 zł. Wynagrodzenie co drugiego z nich przekroczyło pułap 7 472 zł. Warto inwestować w języki obce! Nadal warto inwestować w języki obce(...) ciągle mało (niespełna 1%). Tacy specjaliści są na wagę złota przy zagranicznych inwestycjach, projektach, gdzie właśnie te języki są "mile widziane" - kontynuuje specjalistka. Niszowe języki...

 • Szalejące rynki, Brexit, problemy włoskich banków, Landesbanki zagrożone przez politykę. To nasze pierwsze myśli, które pojawiają się wraz z chęcią inwestowania wolnych środków. Wnioski: niestabilność rynku i problemy geopolityczne. Nie wchodząc jednak w temat polityki, zajmijmy się możliwościami inwestycyjnymi. W co warto inwestować?

 • Gdzie płacą grosze?

  ...naszymi granicami nadal najczęściej wybierają Chiny. Bardzo często kraje o tańszej sile roboczej nie są w stanie zaproponować nic innego poza tanim pracownikiem. Gdzie płace są najniższe Mapa(...) gospodarki działa na inwestorów jak kubeł zimnej wody. Nawet jeśli ktoś zamierzał inwestować w Afryce, to taka sytuacja skutecznie odstrasza prezesów firm nawet skłonnych do ryzyka. Odstrasza też inflacja...

 • Inwestycja w mieszkanie to poważny krok, dlatego podejmując decyzje o kupnie takiej nieruchomości musimy się zastanowić nad tym czy możemy poświęcić mu swój czas. Musimy przeanalizować wszystkie za i przeciw i wybrać najdogodniejszy dla nas sposób inwestowania.

 • GE Hitachi Nuclear Energy zainteresowana inwestowaniem w Szczecinie

  Jak powiedział we wtorek dziennikarzom dyrektor wykonawczy GE Hitachi Nuclear Energy (GEH) w Polsce Ziemowit Iwański, firma jest zainteresowana lokalizacjami w pasie nadmorskim, gdzie chciałaby(...) najczęściej na terenach stoczniowych, skąd są one później transportowane na miejsce budowy elektrowni, gdzie są montowane. Dyrektor zapewniał, że GEH, niezależnie od ewentualnego udziału w budowie...

 • Lokaty czy konta oszczędnościowe nie dają już takich zysków. Coraz niższe stopy procentowe powodują, że chcąc inwestować pieniądze trzeba dobrze pomyśleć. Gdzie szukać dobrych inwestycji?

 • Wszyscy wiemy, że powinniśmy oszczędzać, a jednak robimy to rzadko. Podpowiadamy, co zrobić, by rzeczywiście regularnie odkładać część pieniędzy i jak je najlepiej inwestować.

 • W ciągu kilku lat Katowice zmieniły się nie do poznania. W odpowiedzi na rosnący popyt znacznie wzrosła również oferta mieszkań wprowadzanych na rynek przez deweloperów, a także liczba uzyskanych pozwoleń na budowę kolejnych inwestycji. Dynamicznemu rozwojowi rynku nieruchomości sprzyjają stosunkowo niskie ceny mieszkań oraz najwyższa w kraju rentowność najmu.