• Informacje na temat:

  gdzie kupić obligacje skarbowe

Artykuły na temat: gdzie kupić obligacje skarbowe
 • ...informacje na temat oprocentowania tych papierów wartościowych oraz gdzie można je kupić, znajdziemy na stronie www.obligacjeskarbowe.pl.

 • Ryzyko na naszych obligacjach rośnie

  Ceny polskich obligacji skarbowych od początku 2015 roku kontynuują dynamiczne wzrosty. Zdaniem analityków banku BNP Paribas Polska, rośnie ryzyko na naszych papierach skarbowych.

 • ...ograniczenia, np. liczbę darmowych przelewów z konta. Oprocentowanie podaje się zawsze w skali roku. Pamiętaj o podatku od dochodów kapitałowych (19 proc. od odsetek). Możesz też kupić obligacje skarbowe, czyli(...) myśl z wyprzedzeniem. Spisuj wydatki. Podziel je na kategorie, np. stałe opłaty, jedzenie, odzież, kosmetyki, itp. Dowiesz się, na co wydajesz i gdzie szukać oszczędności. Największa część budżetu...

 • Gdzie mieszka student?

  Początek roku akademickiego to gorący czas na rynku nieruchomości. Wielu studentów kształci się poza rodzinnymi stronami, a miejsca w akademikach są mocno ograniczone. Dlatego też, znalezienie odpowiedniego lokum, które spełnia wiele oczekiwań jest niezwykle trudne. Na jakie rozwiązania decydują się studenci i które z nich są najkorzystniejsze?

 • ...istnieje na rynku propozycja dla tych, którzy co miesiąc mogą odłożyć na przykład 100 zł? Rozwiązaniem łączącym wskazane zalety są obligacje skarbowe. Papiery dłużne emitowane przez Skarb Państwa(...) rozwiązaniem dla tych, którzy dopiero uczą się zasad rynku kapitałowego, jak i dla doświadczonych inwestorów. Więcej na: www.obligacjeskarbowe.pl. Aneta Olkowska...

 • Zamiast wynajmować mieszkanie, lepiej je kupić. Najbardziej opłacalny będzie zakup za gotówkę

  Wysyłając dzieci na studia wiele osób zastanawia się, czy lepiej wynająć mieszkanie, czy też kupić. Home Broker sprawdził jak to wygląda i okazuje się, że inwestycja w nieruchomość wypada tutaj całkiem atrakcyjnie.

 • Milion złotych, to sporo pieniędzy. Gdzie je ulokować?

  Im więcej pieniędzy posiadamy, tym trudniej załapać się na promocje bankowych lokat czy rachunków oszczędnościowych. W zamian otrzymujemy natomiast dostęp do szerszej palety rozwiązań oszczędnościowo-inwestycyjnych. Rozsądne zagospodarowanie oszczędności w kwotach kilkuset tysięcy czy miliona złotych, wymaga dłuższego zastanowienia.

 • Obligacje blisko rekordu, lokaty w odwrocie

  Posiadacze oszczędności nadal chętnie kupują obligacje skarbowe i w dalszym ciągu zniechęcają się do lokat bankowych. Choć sprzedaż tych pierwszych dynamicznie rośnie i jest już niemal równa rekordowi z 2008 r., udział gospodarstw domowych w pożyczkach dla budżetu jest symboliczny.

 • mBank zamknął rekomendację dla polskich obligacji

  mBank zamknął rekomendację "kupuj" dla polskich obligacji 10-letnich; stawia na gotówkę - poinformował bank w poniedziałkowym raporcie.

 • Ile można zarobić na mieszkaniu na wynajem?

  Gdańsk i Warszawa oferują nie tylko wysokie zyski z inwestycji w mieszkanie na wynajem, ale i wysoką płynność rynku. Po stronie minusów należy zaś wpisać wysoką jak na polskie warunki barierę wejścia - nie każdego stać na to, by kupić atrakcyjne mieszkanie w tych miastach.