• Informacje na temat:

  gdzie kupic rzadkie metale

Artykuły na temat: gdzie kupic rzadkie metale
 • Odbity blask złota w recesji

  - Nie sposób znaleźć nic innego, co byłoby równocześnie tak bezużyteczne i tak przydatne - tak podsumował wartość najbardziej pożądanego metalu Peter L. Berenstain, autor książki "Historia Złota. Dzieje obsesji".

 • Strefa dzienna (cz. 5): Sprzęty AGD w kuchni

  Sprzęt AGD należy wybierać w momencie, kiedy wiemy już, jakie będą meble (układ i kolor) oraz gdzie będzie miejsce na sprzęty kuchenne - kuchenkę, lodówkę, zlewozmywak, zmywarkę, mikrofalówkę. Kupowanie tych sprzętów przed określeniem możliwości i zaplanowaniem potrzeb może okazać się niepotrzebnym wydatkiem, gdyż kupiony okazyjnie piekarnik może nie pasować do nowego wnętrza.

 • Złoto - antykryzysowa inwestycja

  W ciągu ostatniej dekady cena uncji złota wzrosła pięciokrotnie. Skąd taka popularność tego metalu? Jego zwolennicy wskazują, że złoto nadal pozostaje kruszcem stworzonym do pełnienia funkcji pieniądza. W sytuacji, gdy ani w Europie, ani w USA politycy i ekonomiści wciąż nie znaleźli trwałego rozwiązania dla kryzysu finansowego, niewykluczone, że złoto powróci jeszcze do swojej dawnej roli. Kruszcu fizycznie jest na tyle niewiele, że oznaczałoby to silny wzrost ceny złota.

 • Wydarzenia ostatnich lat uświadomiły nam wagę ryzyka rynku finansowego. Wielu inwestorów poniosło ogromne straty i zniechęciło się na lata do świata finansów.

 • Surowce 2013 - czy da się uratować hossę?

  Stopy zwrotu na rynkach surowcowych już drugi rok z rzędu były bliskie zera. Czy 2013 wreszcie przyniesie przełom? Prawdopodobnie tak, choć jego kierunek niekoniecznie będzie zgodny z nadziejami inwestorów.

 • W Jakucji odkryto nowe złoże złota

  Rosyjskie Ministerstwo Rozwoju Gospodarczego poinformowało, że w Jakucji odkryto nowe złoże złota - podała rosyjska agencja informacyjna RIA Nowosti.

 • O zyski trudniej, ale powalczyć warto

  Przekonanie o tym, że 2010 rok nie przyniesie inwestorom takich profitów, jak poprzedni, jest dość powszechne. Czarnowidzów jest niewielu, przeważa optymizm, jednak jest on bardzo umiarkowany. Podobnie jak w ubiegłym roku, wszyscy doradzają ostrożność. W tym roku takie podejście powinno dać efekty.

 • Strefa nocna (cz. 2): Jak idealnie urządzić łazienkę?

  Wybór urządzeń do własnej łazienki niejednemu może sprawić znaczny kłopot. Zwłaszcza rynkowa oferta wyrobów z ceramiki jest niezwykle bogata - w gąszczu produktów i producentów łatwo się zgubić, a przecież zakupiony sprzęt ma służyć przez lata.

 • Na warszawskiej giełdzie panowały zmienne nastroje, podobnie zresztą, jak na innych parkietach, z "przewodnikiem stada", czyli Wall Street na czele.