• Informacje na temat:

  gdzie najtaniej kupić auto

Artykuły na temat: gdzie najtaniej kupić auto
 • Średnie ceny OC wzrosły w porównaniu z poprzednim rokiem o 19 proc, a najtańsze OC 2016 oferują Liberty Ubezpieczenia, Benefia i AXA Direct. Z czego wynikają podwyżki i czy ubezpieczenia komunikacyjne będą wciąż drożeć? W pierwszym w 2016 roku raporcie o cenach ubezpieczenia OC sprawdziliśmy, które towarzystwa mają najtańsze ubezpieczenie samochodu i ile zapłacą kierowcy w poszczególnych miastach wojewódzkich. Niestety, tzw. podatek bankowy zapłacą... klienci ubezpieczycieli i zrzucą się na...

 • Umiejętne wykorzystanie karty kredytowej, meble za darmo lub bezkosztowe finansowanie - to tylko część sposobów na wyposażenie mieszkania na wynajem bez wykorzystania oszczędności - doradza Open Finance.

 • Gdzie najtaniej kupić wymarzone auto?

  W miniony weekend rozpoczął działalność pierwszy w Polsce broker samochodowy. Sprzedaje nowe auta do 30 proc. taniej niż dealerzy. Jak to możliwe?

 • Samochód jako mienie - czy warto?

  Polak, który powraca z emigracji, np. USA do Polski, może przywieźć oprócz rzeczy osobistego użytku, nawet samochód i skorzystać ze zwolnienia VAT. Zwolnienie od podatku stosuje się do osób przesiedlających się do Polski przebywających poza terytorium Wspólnoty nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy poprzedzających zmianę miejsca pobytu.

 • Polak na zakupach wszech czasów

  Średnie krajowe wynagrodzenie pozwala dzisiaj kupić o jedną trzecią więcej większości towarów i usług niż sześć lat temu.

 • PZU zaniża odszkodowania

  Prawnicy i rzecznik ubezpieczonych: PZU łamie prawo, wyliczając poszkodowanym kierowcom odszkodowania z OC według cen tanich zamienników, a nie części oryginalnych. Czy będzie lawina pozwów?