• Informacje na temat:

  gdzie najtaniej kupić kawalerke

Artykuły na temat: gdzie najtaniej kupić kawalerke
 • Mieszkania na wynajem: Najtaniej w Katowicach i Łodzi, najdrożej w Warszawie

  Zakup mieszkania na wynajem staje się coraz popularniejszym sposobem lokowania oszczędności. Deweloperzy nie skąpią ofert dedykowanych indywidualnym inwestorom, a ci chętnie podejmują ryzyko zakupu lokalu, który ma przez wiele lat przynosić zyski z wynajmu.

 • Mieszkanie po niemieckiej stronie

  kupisz mieszkanie w Niemczech, a konkretnie w miejscowościach znajdujących się na terenach przygranicznych. Po niemieckiej stronie granicy możemy kupić je co najmniej 1000 zł taniej w przeliczeniu na metr powierzchni. Gdzie najlepiej szukać i gdzie jest najtaniej? My już wiemy.

 • Za kawalerkę, M3, M4 - ile wyniesie rata kredytu w dużym mieście?

  W maju zakup mieszkania na kredyt był odrobinę droższy niż miesiąc wcześniej - wynika z szacunków ekspertów Lion's Bank i portalu nieruchomości Domy.pl. Kupując dziś przeciętne dwupokojowe mieszkanie w Warszawie trzeba się liczyć z ratą na poziomie 1,6 tys. zł miesięcznie, w Lublinie poniżej tysiąca, a w Łodzi niespełna 800 zł miesięcznie.

 • Kupić mieszkanie studentowi?

  Dane serwisu szybko.pl pokazują, że koszty wynajmu mieszkań spadły w porównaniu do 2009 roku. A dodatkowo na rynku jest dwukrotnie więcej ofert niż przez rokiem. Najbardziej obniżyły się koszty wynajmu kawalerek. Stabilne pozostają ceny mieszkań 3-pokojowych, ponieważ cieszą się wśród studentów dużą popularnością.

 • Tysiąc złotych za dwupokojowe mieszkanie

  Wystarczy dysponować kwotą 450 zł miesięcznie, aby opłacić ratę za zakup przeciętnej kawalerki w Katowicach, Łodzi czy Bydgoszczy.

 • 180 tys. zł może kosztować realizacja noworocznego postanowienia

  Zamiana mieszkania trzypokojowego na dwa mniejsze kosztuje w dużym mieście ponad 130 tys. zł.

 • Wakacyjny letarg na rynku nieruchomości

  Zdolność kredytowa zamożnych Polaków rośnie, a tych z niższym dochodem spada. Aktualna sytuacja wydaje się bardzo dobrym momentem na rozpoczęcie poszukiwań i zakup nieruchomości. Stabilne ceny przy dużej podaży dają możliwość trafienia na okazyjne oferty - wynika z lipcowego Raportu Szybko.pl Metrohouse i Expandera.

 • Sprawdź, co wynajmiesz za 600 złotych?

  Sierpień i wrzesień, jak co roku, są okresem intensywnych poszukiwań lokum na nowy rok akademicki. Właściciele mieszkań korzystają z okazji i ze względu na duże zapotrzebowanie windują ceny. W tym roku sytuacja jest nieco inna, na rynku dostępnych jest około dwa i pół raza więcej ofert wynajmu, niż w tym samym okresie 2008 roku.

 • Analiza wtórnego rynku nieruchomości

  Początek roku przyniósł kolejne pozytywne zamiany na rynku kredytów hipotecznych. Po pierwsze cztery banki - BZ WBK, Getin Noble Bank, Kredyt Bank i Raiffeisen Bank - zdecydowały się ponownie wprowadzić do swojej oferty kredyty walutowe. Poza tym Multibank powrócił do udzielania kredytów na 110 proc.wartości nieruchomości. Zacznijmy jednak od rzeczy najważniejszych, czyli poziomu oprocentowania.

 • Nadmorskie kurorty blisko polskich kieszeni

  Nieruchomości wakacyjne w Europie dotknęła sroga kryzysowa przecena. Obecnie na apartament nad Morzem Czarnym czy Śródziemnym można wydać nawet o połowę mniej niż jeszcze trzy lata temu.