• Informacje na temat:

  gdzie najtańsze paliwo

Artykuły na temat: gdzie najtańsze paliwo
 • Za pensję Polacy mogą kupić najwięcej paliwa w regionie

  ...oleju napędowego i niecałe 500 l najtańszej benzyny. Zarobki i siła nabywcza Polaków, Czechów, Słowaków, Litwinów, Łotyszy i Węgrów nadal nijak się mają do pensji Niemców. Nasi zachodni sąsiedzi mogą(...) wynika z danych zebranych przez monitorujące rynek paliw biuro e-petrol.pl zdecydowanie najmniej, nie tylko w skali regionu, ale także całej UE, za paliwo płacą Litwini i Łotysze. Litr benzyny kosztuje...

 • Na litr paliwa pracujemy dziesięć razy dłużej niż Amerykanie

  Ceny paliwa na świecie są najtańsze od kilkunastu lat. Amerykanie w niektórych stanach płacą poniżej 1.5 zł za litr benzyny. W Polsce natomiast koszt bezołowiówki nadal kształtuje się w granicach 4 zł, mimo że na europejskim rynku ARA popularna 95 kosztuje jedynie ok. 75 gr za litr.

 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  ...milionerem, jeśli tylko dobry Pan Bóg nie poskąpił człowiekowi talentów i przedsiębiorczości - stał się kołem zamachowym potęgi tego kraju. Ale gdzie tam do tych Amerykańców nam, Polakom. Szaraczkowej(...) tkwili w jednym zakładzie - opowiada Sajur. Tak było: jak człowiek już gdzieś się zaczepił, to siedział tam aż do emerytury, mógł wychować dzieci i wnuki. Z nim było już inaczej. Na początku lat 90

 • Paliwa: Kierowcy diesli będą niebawem płacić więcej

  Olej napędowy ponownie jest droższym paliwem. To może sugerować zbliżenie się cen obu paliw na stacjach.

 • Paliwa: Wyjątkowo tani autogaz

  Początek maja przyniósł dalsze podwyżki cen na krajowych stacjach paliw. Litr benzyny Pb95 podrożał w ostatnim tygodniu średnio 6 gr./l do poziomu 4,37 PLN/l i tym samym benzyna jest najdroższa od blisko 6 miesięcy. Rynki obawiają się o szalejący pożar w prowincji Alberta który stanowi zagrożenie dla poziomu wydobycia. Kanady.

 • Cena paliwa przekroczy 5 zł za litr. Koszmarne podwyżki dopiero nadciągają, a kierowcy bez szans

  Nie mamy dobrych wieści przed świętami. Humor polskim kierowcom popsują podwyżki na stacjach, jakich nie było od bardzo dawna. A cena 5 zł za litr benzyny jest możliwa - uważają eksperci rynku paliw. Nie widać też szans na obniżki.

 • Paliwa:Tak tanio było w październiku 2011 roku

  W ciągu kilkunastu dni ceny paliw na stacjach benzynowych powinny spaść poniżej 5 zł za litr - prognozują analitycy. Wskazują na duże spadki cen w hurcie, które są konsekwencją taniejącej na światowych rynkach ropy.

 • Przez złe przepisy i kopciuch przejdzie

  Chociaż już od początku lipca najtańsze i najgorsze piece nie mogą być legalnie w obrocie, to handel nimi kwitnie. Prawo przegrywa z dziurawymi przepisami.

 • Koniec starego roku i początek nowego 2017 nie dają kierowcom powodów do radości. Eksperci mówią o podwyżkach cen benzyny i oleju napędowego. A ile będzie kosztować LPG?

 • Podziemny magazyn ropy i paliw w Górze, osiągnął docelową wielkość ponad 6 mln m sześc., co odpowiada pojemności 3 000 basenów olimpijskich oraz kubaturze prawie trzech amerykańskich Pentagonów. Grupa ORLEN posiada w Polsce 57 proc. pojemności magazynowych ropy naftowej oraz 46 proc. paliw płynnych.