• Informacje na temat:

  gdzie sprzedać akcje bgż

Artykuły na temat: gdzie sprzedać akcje bgż
 • M. Krajczewski: Polityka Trumpa może zaszkodzić złotemu

  Polityka gospodarcza Donalda Trumpa jest trudna do przewidzenia i może zaszkodzić rynkom rozwijającym się, także Polsce - ostrzega Michał Krajczewski z Domu Maklerskiego BGŻ BNP Paribas.

 • Arytmetyka Klesyka, czyli jak PZU idzie po banki

  Moim celem nie jest repolonizacja banków. Moim celem jest zbudowanie bardzo silnej grupy bankowej, w której PZU będzie miało decydujący głos - mówi Andrzej Klesyk, prezes zarządu PZU SA.

 • Polska na bank. Sprzyjające warunki moga wspierać konsolidację sektora bankowego

  Mając wybór między ekspansją zagraniczną, a konsolidacją rynku w Polsce, powinniśmy postawić najpierw na Polskę. Im szybciej się tutaj uporamy z polonizacją banków, tym łatwiej będzie nam wyjść na zagraniczne rynki kapitałowe - mówi Wojciech Sobieraj, prezes Alior Banku.

 • Kapitał ma narodowość

  W całej Europie rządy hołubią własne instytucje finansowe - wszyscy dobrze sobie zdają sprawę z tego, że kapitał ma narodowość i najważniejsze jest stymulowanie własnej gospodarki - podkreśla w wywiadzie dla "Gazety Bankowej" Michał Krupiński, prezes zarządu PZU SA.

 • Jak pomnażać firmowe oszczędności?

  Posiadasz nadwyżki na koncie firmowym? Warto więc zastanowić się nad planem oszczędnościowym, by móc cieszyć się z zysków. Banki oferują szeroką gamę produktów, dzięki którym przedsiębiorcy mają możliwość pomnożenia swoich oszczędności. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się im bliżej.

 • Wtajemniczeni twierdzą, że do roli kolejnego prezesa PKO BP SA przymierza się wielu kandydatów. Postanowiliśmy przyjrzeć się ich predyspozycjom.

 • Jak można się zapisać na akcje banku PKO BP? Dotychczas w ramach dużych ofert publicznych można było kupić akcje we wszystkich domach maklerskich. Tak...

 • Bank Gospodarki Żywnościowej planuje zainwestować w 2006 r. 64 mln zł w IT i ponad 27 mln zł w restrukturyzację i modernizację sieci, koszty pociągnie ze sobą również zmiana i ujednolicenie loga banku - poinformował we wtorek na konferencji Jacek Bartkiewicz, prezes BGŻ.

 • MSP nie kwapi się ze stworzeniem funduszu, który w końcu uporządkowałby zarządzanie mniejszościowymi pakietami akcji skarbu sprywatyzowanych spółek. Resort żongluje tym majątkiem jak chce. Traci na tym budżet państwa i same firmy, których akcje rozdawane są na prawo i lewo.

 • To lepsze niż szkoła!

  Jan Kościuszko, rodzinnie związany ze sławnym Tadeuszem, co prawda nie budował fortyfikacji w West Point, stworzył za to słynne w Polsce restauracje. Chłopskie Jadło zrobiło furorę, zostało sprzedane za niebotyczną sumę, a były właściciel natychmiast stworzył nowe marki. Planuje dalszą ekspansję i zamierza żywić rodaków na wielką skalę.