• Informacje na temat:

  gdzie ulokować 40 tys

Artykuły na temat: gdzie ulokować 40 tys
 • Gdzie najłatwiej, a gdzie najtrudniej o pracę?

  ...i logistyce, ale też w licznych pubach i restauracjach. Milton Keynes stanowi ważny ośrodek zatrudnienia dla wszystkich okolicznych miasteczek. Spośród 130 tys. osób pracujących w mieście, blisko 40 tys(...) chętny do pracy. W tym 200-tysięcznym mieście znajdują się duże zakłady przemysłowe: maszynowe, chemiczne, stoczniowe, port rybacki, ośrodek usługowy dla platform wiertniczych i gazociągów na Morzu...

 • Morawiecki: JPMorgan Chase otworzy w Polsce jedną ze swoich głównych siedzib

  Wicepremier Mateusz Morawiecki poinformował w Nowym Jorku dziennikarzy, że bank JP Morgan Chase chce ulokować w Polsce jedną ze swoich "głównych siedzib".

 • 40 mln euro kosztować będzie rozbudowa zakładu MTU Polska

  Firma MTU Polska rozbuduje swój zakład w podrzeszowskiej Jasionce (Podkarpackie). Inwestycja kosztować będzie w sumie 40 mln euro, zatrudnienie znajdzie dodatkowych 250 osób. Produkcja w nowej części powinna ruszyć pod koniec 2014 r.

 • Felieton: Czy nasze depozyty są bezpieczne?

  Część naszych rodaków posiadających oszczędności decyduje się zdeponować je na lokatach. Skoro dziś instytucje finansowe płacą tak liche odsetki, warto się zastanowić, gdzie te środki ulokować, aby nie stracić. Lepiej w banku, czy może w jednym ze SKOK-ów?

 • Zarobki w branży IT w 2015 roku

  .... Najniższe wynagrodzenia w branży IT otrzymywali zatrudnieni w serwisie, gdzie przeciętne wynagrodzenie wyniosło 3900 zł.

 • Działki z warunkami zabudowy - czy skuszą inwestorów?

  Ziemia od lat jest traktowana jako sprawdzone aktywo inwestycyjne. Mizerne wyniki produktów finansowych oferowanych przez banki oraz duże wahania na polskich i zagranicznych parkietach giełdowych skutkują tym, że nieruchomości gruntowe stają się nie tylko dochodowym, ale co ważne bezpiecznym sposobem na ulokowanie swojego kapitału.

 • Praca w Wielkiej Brytanii: Miasta, które przyciągają Polaków

  ..., 40 km na południe od centrum Londynu i 40 km na północ od miasta Brighton. Na samym lotnisku pracuje ok. 25 tys. osób, w tym ponad 2,4 tys. pracowników zatrudnionych bezpośrednio przez Gatwick(...) naszych rodaków. To m.in. dzięki imigrantom z Europy Wschodniej w ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba mieszkańców Milton Keynes wzrosła o ponad 30 tys. Z racji silnie rozwiniętego sektora logistyczno...

 • Miejsce postojowe - zbędny wydatek?

  Kupno nowego mieszkania wiąże się z podjęciem trudnej decyzji, czy powinniśmy wraz z nim zakupić także miejsce postojowe bądź garaż. Kwestia ta staje się niezwykle istotna w sytuacji, gdy w pobliżu mieszkania nie ma żadnych ogólnodostępnych miejsc parkingowych, bądź gdy nie możemy sobie pozwolić na wydatek dodatkowych kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jednak posiadanie samochodu, chcąc nie chcąc

 • Tyrający od rana do nocy, najtańsi w Europie, wynajęci lub przekazani. Oto pracownicy z outsourcingu

  ...najbardziej atrakcyjne miasta dla inwestycji outsourcingowych. Tylko w 2014 r. powstało w Krakowie ok. 6 tys. outsourcowych miejsc pracy. Na ponad 100 firm outsourcingowych przypada blisko 40 tys(...) do kraju, gdzie siła robocza będzie jeszcze tańsza i mniej wyszczekana. Na przykład na Litwę. Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT 2015 Jak się nie podoba, to do widzenia Adam skończy...

 • Chcą importować polskie jabłka

  Nowy ambasador Indonezji w Polsce Peter F. Gontha zapowiada, że będzie zabiegać o co najmniej dwukrotne zwiększenie wymiany handlowej z Polską. W rozmowie mówi o budowie statków w polskich stoczniach, imporcie jabłek, nabiału czy autobusów z Polski.