• Informacje na temat:

  gdzie zainwestować pieniądze

Artykuły na temat: gdzie zainwestować pieniądze
 • Zarabiają w Polsce i wyprowadzają do siebie gigantyczne pieniądze. Prawda? Tak, ale nie do końca

  Pochodzący spoza Polski właściciele krajowych firm wyprowadzają z naszego kraju gigantyczne pieniądze. Prawda? Tak, ale nie do końca.

 • Czy górnictwo przeje pieniądze od energetyki?

  Powiązanie energetyki z górnictwem węgla kamiennego jest naturalnym zjawiskiem mogącym przynieść konkretne korzyści obu stronom. Obecnie istnieje jednak groźba, że górnictwo przeje pieniądze energetyki i wyda je na bieżące funkcjonowanie, zamiast zainwestować w rozwój i wykorzystać je na niezbędną restrukturyzację.

 • Zanim zainwestujesz pieniądze albo skusisz się na pożyczkę, prześwietl firmę i dokładnie przeczytaj dokumenty...

 • Prezes T-Mobile dla Interii: zainwestujemy 5 mld zł

  O przyspieszaniu inwestycji, rynkowej konkurencji, nadziejach na uczciwe porozumienie z UKE i o redukcji załogi o 650 osób mówi Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • Bezpłatne studia - największa niesprawiedliwość XXI wieku

  Absolwenci, którzy wyjeżdżają z kraju od razu po studiach, powinni zwracać pieniądze za swoje kształcenie.

 • Gdzie i jakiej wielkości mieszkanie kupić, żeby zarobić na wynajmie?

  Najwięcej, bo ponad 9,6 proc. w skali roku, zarobi się wynajmując lokale mieszkalne o powierzchni 35-40 m kw. zlokalizowane w Gdańsku i Lublinie, wynika z analizy opracowanej przez Rentier.io. Platforma sprawdziła blisko milion ofert sprzedaży i wynajmu mieszkań z największych polskich miast i przygotowała ranking. Gdzie jeszcze lokale pozwolą zainkasować największą stopę zwrotu?

 • Ludzie, którzy dbają o swój rozwój ekonomiczny, czytają, pytają, poszerzają swoją wiedzę. Nie ulegają promocjom i namowom sprzedawców! Mają przemyślane wydatki. Wówczas potrafią lepiej zarządzać domowym budżetem. Jeśli pieniądze się ciebie nie trzymają i uważasz, że to się już nigdy nie zmieni - zmień sposób myślenia, a zaczniesz je przyciągać!

 • Zainwestuj w kamienicę

  Od około 10 lat trwa boom na inwestycje w kamienice. Potencjał tego typu nieruchomości odkryli zarówno deweloperzy jak i inwestorzy prywatni. Ci drudzy szukają okazji cenowych w postaci tanich mieszkań - często do remontu. Ci pierwsi remontują zabytkowe obiekty z myślą o biurach czy apartamentach.

 • Kiedy państwo chce pożyczyć pieniądze od firm lub swoich obywateli, sprzedaje obligacje Skarbu Państwa. Tak samo działają przedsiębiorstwa. One emitują obligacje korporacyjne. Każdy może lokować w nie oszczędności. Podpowiadamy jak to zrobić, by zyskać najwięcej przy najmniejszym ryzyku.

 • 500 zł na dziecko albo na obligacje. Zaskakujący pomysł rządu

  Pieniądze z 500+ będzie można zainwestować w specjalnie przygotowane obligacje - planuje Ministerstwo Finansów. Resort wyszedł z założenia, że nie wszyscy beneficjenci programu od razu wydadzą te pieniądze. Chodzi zwłaszcza o lepiej zarabiające rodziny.