• Informacje na temat:

  gdzie zarobić najwięcej

Artykuły na temat: gdzie zarobić najwięcej
 • Praca w IT - gdzie zarobisz najwięcej?

  Branża IT, która jest uważana za jedną z lepiej opłacanych, oferuje pracownikom stawki znacznie wykraczające poza średnią krajową, wynoszącą niewiele ponad 4000 zł. Wśród popularnych języków programowania najlepiej zarabiają programiści aplikacji mobilnych - 7200 zł miesięcznie oraz programiści JAVA - o 200 zł mniej. Gdzie warto pracować, w jakiej firmie i specjalizacji, aby zarobić najwięcej?

 • Pomimo to, że mieszkania z roku na rok drożeją, inwestowanie w nieruchomości cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. To lepsza lokata kapitału niż depozyt w banku i mniej ryzykowna niż gra na giełdzie. Obecnie najwięcej zarobimy w Gdańsku, Warszawie i Katowicach.

 • Gdzie w fast foodach zarobimy najwięcej?

  ...grupie Team Leader. Pracownik na kasie pracuje zazwyczaj minimalną stawkę w wysokości 6,31 funta. W Niemczech KFC zatrudnia ponad 3 tys. pracowników. Można zarobić 7-8 euro na godzinę. W zależności od(...) tej ostatniej sieci najwięcej ofert pracy czeka na Polaków w Wielkiej Brytanii. W ciągu całego 2014 roku Pizza Hut zatrudni blisko 2 tys. osób w nowo otwieranych placówkach Pizza Hut Delivery. Część...

 • Linie lotnicze mogą zarobić w 2018 r. 38,4 mld dol.

  Linie lotnicze w przyszłym roku mogą zarobić ok. 38,4 mld dol., czyli więcej niż w tym roku, gdzie spodziewany jest zysk na poziomie 34,5 mld dol. - poinformował we wtorek dyrektor generalny Zrzeszenia Międzynarodowego Transportu Lotniczego (IATA) Alexandre de Juniac.

 • Gdzie w Polsce zarabia się najwięcej?

  Co roku miliony Polaków wyjeżdżają za granicę w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy. Jednak występujące od lat dysproporcje w wysokości przeciętnych wynagrodzeń w poszczególnych województwach powodują, że możliwa i opłacalna jest również migracja zarobkowa w obrębie naszego kraju. Gdzie zatem warto się przeprowadzić, aby zwiększyć swoje dochody?

 • Wciąż można zarobić na inwestycji w mieszkanie na wynajem

  Istniejące ryzyka nie odstraszają inwestorów - popularność zakupu mieszkania na wynajem rośnie z roku na rok. Kuszą szanse na atrakcyjny zysk - w badanych przez Home Brokera i Domiporta.pl miastach można zarobić średnio 5,2 proc. i to na rękę, już po zapłaceniu podatku i innych opłat.

 • W jakim mieście na świecie zarobisz najwięcej?

  .... miejscu) uplasował się Seul, gdzie zarabia się średnio 14,4 dol. za godzinę pracy. Z kolei mieszkańcy Warszawy otrzymują około pięciokrotnie mniej niż mieszkańcy Zurychu czy Genewy, tj. 7,3 dol., co dało(...) zarobić na jednego Big Maca muszą poświęcić na obowiązki zawodowe 25 minut. Nieco inaczej przedstawia się sytuacja w przypadku produktów żywnościowych, takich jak chleb czy ryż. Aby móc kupić 1 kg...

 • Reklamodawcy zarobili na "Gwiezdnych Wojnach"

  "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy" najbardziej medialną premierą filmową 2015 r. Internet pękał w szwach od ogromnej liczby reklam i memów.

 • Chcesz pojechać do pracy? Sprawdź, gdzie zarobisz najwięcej

  Obecnie 11,8 proc. Polaków rozważa zagraniczny wyjazd zarobkowy. To wynik o 2 pp. niższy niż w poprzedniej edycji badania "Migracje Zarobkowe Polaków", a zarazem najniższe wskazanie w historii badań realizowanych przez Work Service.

 • Polskie firmy delegują najwięcej osób do pracy w UE

  Polska jest największym eksporterem usług na wewnętrznym rynku UE. Tylko w 2014 roku ZUS wydał blisko 428 tys. poświadczeń ubezpieczenia społecznego dla delegowanych pracowników.