• Informacje na temat:

  generali infolinia

Artykuły na temat: generali infolinia
 • .... W przygotowaniu są kolejne pozwy – przeciwko Generali, Nordei, Europie, Compensie, Allianzowi i Open Life – dodaje mec. Anna Lengiewicz. Więcej informacji na temat pozwów zbiorowych znajdziesz na stronie: przywiazanidopolisy.pl. Możesz też zadzwonić na infolinie kancelarii LWB: 605-303-380 (Aegon), 723--452-562 (Skandia, AXA, Generali i inne), 723-452-572 (Europa, Open Life, Nordea, Allianz...

 • ...-562 (AXA, Generali, Allianz, Nordea,Compensa i inne). Sprawy o roszczenia pieniężne przedawniają się dopiero po 10 latach. Nawet jeśli już nie mamy dokumentów dotyczących polisolokaty (np. umowy...

 • W tym roku przedawniają się roszczenia polisolokat z 2008 roku

  W tym roku przedawnią się roszczenia osób, które rozwiązały polisy z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (tzw. polisolokaty) w 2008 roku - informuje w komunikacie Stowarzyszenie "Przywiązani do polisy". "Kto nie wystąpi do sądu o zwrot pobranych przez ubezpieczycieli opłat likwidacyjnych bezpowrotnie utraci prawo do ubiegania się o zwrot pieniędzy" - informuje przekazany PAP komunikat.

 • UOKiK: kolejny wyrok ws. sprzedaży polisolokat

  Po raz kolejny sąd potwierdził, że przy sprzedaży polis z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (UFK) konsumenci byli wprowadzani w błąd - podał w tym tygodniu w komunikacie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 • W sierpniu 2002 roku Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. rozpocznie sprzedaż grupowego ubezpieczenia zdrowotnego.

 • W sierpniu 2002 roku Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. rozpocznie sprzedaż grupowego ubezpieczenia zdrowotnego.

 • Ubezpiecz mieszkanie, zanim wynajmiesz je kibicom; średni koszt to 230 zł

  Oddając swoje mieszkanie na użytek kibiców piłkarskich podczas EURO 2012 można zarobić nawet 2 - 3 razy więcej niż wynoszą standardowe stawki - wynika z doświadczeń doradców Home Broker. Podaż takich lokali ogranicza obawa właścicieli przed dewastacją lokalu. Mogą się przed tym zabezpieczyć dobrze skonstruowaną umową lub wykupując pakiet ubezpieczeń kosztujący średnio 230 zł.