• Informacje na temat:

  german efromovich

Artykuły na temat: german efromovich
 • Efromovich, by przejąć TAP stara się o polskie obywatelstwo

  German Efromovich, właściciel brazylijsko-kolumbijskiej Synergy Group, która jako jedyna ubiega się o przejęcie portugalskich linii lotniczych TAP, stara się o polskie obywatelstwo. Jako obywatel UE będzie mógł przejąć wszystkie udziały przewoźnika.

 • Portugalia: Efromovich chce przejąć TAP przez spółkę Avianca Brasil

  German Efromovich - południowoamerykański przedsiębiorca z polskim paszportem - ponownie złoży ofertę na zakup linii lotniczych TAP. Tym razem będzie chciał przejąć portugalskiego operatora poprzez spółkę Avianca Brasil.

 • Właściciel lotniczego giganta został Polakiem

  German Efromovich, prezes brazylijsko-kolumbijskiej spółki Synergy Group, został Polakiem. Uzyskanie polskiego obywatelstwa zwiększa jego szanse w przetargu na portugalskie linie lotnicze TAP.

 • Portugalia wstrzymała prywatyzację linii lotniczej TAP

  Portugalia nie zgodziła się w czwartek na sprzedaż udziałów w państwowej linii lotniczej TAP spółce Synergy Group, która należy do Germana Efromovicha. Miliarder z polskim paszportem był jedynym kandydatem do przejęcia portugalskiego operatora.

 • Brazylia zajęła samolot linii TAP za długi Portugalii

  Brazylijskie władze zajęły samolot linii TAP w związku z długami Portugalii wobec personelu jej placówek dyplomatycznych w tym południowoamerykańskim kraju. Sąd nakazał przejęcie maszyny do czasu uregulowania zobowiązań przez Portugalię.

 • Linie europejskie borykają się w tym roku z problemami finansowymi; proszą rządy o pomoc - tak jak zrobił to PLL LOT. Nie ma tygodnia bez informacji o planach redukcji kosztów u przewoźników - powiedział ekspert rynku lotniczego Krzysztof Moczulski.