• Informacje na temat:

  getin bank fundusze inwestycyjne

Artykuły na temat: getin bank fundusze inwestycyjne
 • Polisy inwestycyjne: Czy można wygrać w sądzie z instytucją finansową?

  Jak pokazują wydawane na przestrzeni ostatnich miesięcy orzecznictwa sądowe coraz więcej instytucji finansowych przegrywa procesy z klientami, którzy zostali wprowadzeni w błąd przez agentów oferujących im polisy inwestycyjne powiązane z UFK.

 • Norges Bank notuje pokaźne zyski

  Norges Bank Investment Management na koniec 2017 r. miał w portfelu akcje spółek notowanych na GPW warte łącznie 968,2 mln USD, czyli o 41,3 proc. więcej niż przed rokiem - wynika z rocznego sprawozdania funduszu. Narodowy fundusz emerytalny w 2017 r. przyniósł rekordowy zysk w wysokości 131 miliardów dolarów. Na koniec ubiegłego roku fundusz posiadał aktywa w wysokości 1,08 biliona dolarów.

 • "Puls Biznesu": Sześć funduszy ma chrapkę na Getin

  Inwestorzy finansowi wstępnie zainteresowani bankami Leszka Czarneckiego mogą zacząć due dilligence tuż po Nowym Roku - pisze wtorkowy "Puls Biznesu". Według gazety zainteresowanie wyraża sześć funduszy inwestycyjnych.

 • Analiza Interii: Skąd wzięły się kłopoty banków Czarneckiego?

  Problemy Getinu i Idea Banku, które teraz monitoruje Komitet Stabilności Finansowej, są pochodną wieloletniej strategii Grupy Leszka Czarneckiego.

 • Analiza Interii (2): Terapia Getinu będzie kosztować jeszcze 700 mln zł

  Terapia Getin Noble Banku mająca przywrócić go do zdrowia powinna kosztować jeszcze ok. 700 mln zł i to pod warunkiem, że nie pojawią się nowe straty.

 • Raport bieżący nr 53/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Getin Noble Bank S.A. ("Emitent") informuje,...

 • Rzeź na spółkach Leszka Czarneckiego

  Od rana spada środowy kurs akcji Idea Banku oraz Getin Noble Banku; po godzinie 12. Idea Bank odnotował 16,73-proc. spadek, a akcje Getin Noble Banku zniżkowały o 21,57 proc. Spółki te należą do biznesu Leszka Czarneckiego.

 • Bank za złotówkę? Biorę!

  O publikowane przez "Gazetę Wyborczą" nagranie z rozmowy przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego z miliarderem i bankierem Leszkiem Czarneckim jest szokujące. Nie jest przesadą mówienie o aferze. Sęk w tym, że wiele osób buduje ją wokół tzw. planu Zdzisława. Aferalnym sosem podlewa się całkiem sensowne rozwiązanie, które moim zdaniem od dawna powinno być w polskim porządku prawnym.

 • KNF wpisał na listę ostrzeżeń Idea Bank

  We wtorek, 13 listopada na listę ostrzeżeń publicznych KNF wpisany został nowy podmiot. Komunikat opublikowano po zamknięciu notowań GPW.

 • UOKiK: kolejny wyrok ws. sprzedaży polisolokat

  Po raz kolejny sąd potwierdził, że przy sprzedaży polis z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (UFK) konsumenci byli wprowadzani w błąd - podał w tym tygodniu w komunikacie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.