• Informacje na temat:

  getin bank kontakt

Artykuły na temat: getin bank kontakt
 • Uwaga: 1,5 tys. wolnych superetatów

  Nowy Getin Noble Bank zamierza zwiększyć zatrudnienie do 5 tys. etatów z ok. 3,5 tys. obecnie. Czwartego stycznia Noble Bank i Getin Bank połączyły siły. Getin Noble Bank znalazł się w pierwszej dziesiątce banków w Polsce. Ambicje są jednak większe. Za kilka lat firma ma się znaleźć w pierwszej piątce.

 • ...płacimy bankowi. Część banków obniżyła spread, np. Getin do 2,5 proc., PKO BP do 1 proc., mBank do 3 proc., Eurobank do 4 proc., ING Bank Śląski sprzedaje franki po kursie NBP. Niestety, nie(...), czy banki wprowadziły uzgodnioną pomoc dla kredytobiorców. UOKiK prosi o kontakt, jeśli dany bank nie uwzględnia ujemnej stawki LIBOR albo żąda dodatkowego zabezpieczenia kredytu. Takie zgłoszenia...

 • ING Bank Śląski, Getin Noble Bank i PKO BP nieprawidłowo informowały o zmianach opłat - poinformował w czwartkowym komunikacie UOKiK. Jak dodano, po decyzjach urzędu, banki rozliczą się z konsumentami z podwyżek i udostępnią czasowo niektóre usługi za darmo.

 • Ranking banków 2016: Gdzie można liczyć na najlepszą obsługę?

  Wyniki tegorocznego badania jakości obsługi w bankach mogą zaskakiwać. Choć Bank Millennium utrzymał pozycję lidera, drugie i trzecie miejsce przypadło kolejno Getin Bankowi oraz mBankowi, którzy zdetronizowali ubiegłorocznych finalistów, tj. ING Bank Śląski i Deutsche Bank. O tym, że obsługa klienta nadal w wielu miejscach kuleje, świadczy jednak ogólny wynik dla wszystkich przebadanych placówek

 • Otwarcie konta firmowego często stanowi problem

  W każdym miesiącu średnio ok. 25 tys. osób rozpoczyna prowadzenie działalności gospodarczej. Założenie firmy wiąże się z otwarciem konta firmowego. Eksperci portalu Moje Bankowanie zbadali, w których bankach jest to najprostsze. Spośród 15 badanych instytucji najlepiej wypadły ING Bank Śląski, PKO Bank Polski i mBank.

 • Komu mogę przelać pieniądze na numer telefonu?

  Najpóźniej w połowie 2018 roku przelewy na numer telefonu będą jeszcze łatwiejsze. Użytkownik BLIK-a w swoich kontaktach w smartfonie będzie widział, kto ma włączoną tę opcję, a kto nie. Przelewy na numer telefonu (tzw. P2P) to wygodny i szybki sposób na przekazywanie niskich kwot znajomym.

 • Uwaga na fałszywe aplikacje bankowe

  Kolejne fałszywe aplikacje bankowe pojawiają się w oficjalnym sklepie Google'a. W ubiegłym tygodniu Interia pisała o pladze takich niebezpiecznych "podróbek". Pojawiły się kolejne.

 • W tych bankach klienci najczęściej zgłaszają problemy

  Około 28 proc. klientów deklaruje, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zgłaszało w swoim banku jakiś problem - wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Które banki wiodą prym w rankingu?

 • Ile trzeba mieć pieniędzy, aby móc negocjować oprocentowanie lokaty w banku? Okazuje się, że całkiem niewiele, bo wystarczy 1 tys. zł. To jednak wcale nie oznacza, że każdy, kto przyjdzie z taką kwotą do banku, może liczyć na wyższe niż standardowe, stawki oprocentowania.

 • Raport bieżący nr 26/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Grupy Kęty S.A. (dalej jako...