• Informacje na temat:

  giełda polska notowania

Artykuły na temat: giełda polska notowania
 • Ponad połowa pracodawców w Polsce ma problemy ze znalezieniem pracowników

  Blisko 60 proc. kandydatów jest niedopasowanych do potrzeb pracodawców, a 40 proc. ma zbyt wygórowane oczekiwania finansowe. Co drugi pracownik wskazuje, że w ogłoszeniach o pracę brakuje podstawowych informacji, przede wszystkim o wysokości zarobków. Zdaniem ekspertów skończył się już czas tradycyjnych ogłoszeń z ofertami pracy. Potencjalny pracownik traktowany jest jak klient, a firmy coraz częściej stosują nowoczesne narzędzia podczas rekrutacji.

 • Liderzy eksportu notowani na GPW

  Giełda Papierów Wartościowych od 25 lat wspiera polskie firmy, dając możliwość na pozyskanie finansowania, w tym także pieniędzy potrzebnych na sfinansowanie ekspansji zagranicznej. To jednak zdecydowanie nie wszystko. Większa transparentność i rozpoznawalność notowanej firmy to pierwszy krok do sukcesu w konkurencyjnym międzynarodowym środowisku.

 • ...notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 • Koniunktura na warszawskiej giełdzie nie jest ostatnio najlepsza. Od wyborów prezydenckich ceny akcji raczej spadają i w ciągu ostatniego miesiąca WIG20 stracił niemal 7 proc. Wiesław Rozłucki, prezes rady giełdy, liczy jednak na to, że dobra kondycja polskiej gospodarki pozwoli spółkom pomnożyć wartość i przyciągnie inwestorów.

 • Szef Solidarności: Coca-Cola zamierza zwolnić 160 osób

  ...- Coca-Cola HBC Polska zamierza zwolnić 160 osób ze swojego zakładu w Łodzi. O swoim zamiarze firma poinformowała w czwartek zakładową organizację NSZZ Solidarność - powiedział PAP przewodniczący łódzkiej Solidarności Waldemar Krenc.

 • Dzisiejszy dzień mija pod znakiem niewielkich ruchów na rynkach akcyjnych. Dzień upłynął pod znakiem publikacji wskaźników PMI, które w większości krajów wypadły słabiej od poprzednich, jednak wciąż pokazują wzrost gospodarczy.

 • Średnia płaca w KGHM w 2011 roku wzrośnie rok do roku o 4,6 procent

  W 2011 roku średnia płaca w KGHM Polska Miedź wyniesie 9031 zł i będzie wyższa od płacy za rok 2010 o 4,6 procent.

 • Polska awansuje do najbardziej rozwiniętych gospodarek świata

  Polska jest pierwszym krajem Europy Środkowo-Wschodniej, który znalazł się w grupie 25 najbardziej rozwiniętych gospodarek świata. Analitycy FTSE Russel awansują Polskę, decyzja wejdzie w życie we wrześniu 2018 r., podała Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW).

 • Roczny dochód do opodatkowania wyższy niż 1 mln zł zadeklarowało w ubiegłym roku około 16 tys. osób. To wstępne dane z izb skarbowych za 2014 r. Pokazują one, że tendencja z poprzednich lat – w których milionerów systematycznie przybywało – nadal się utrzymuje. W ciągu ostatniego roku grono zamożnych powiększyło się o niemal 1400 osób.

 • Notowania spółek na polskiej giełdzie z dnia na dzień wydają się szukać nowych dołków. Analizując roczne stopy zwrotów największych indeksów giełdowych w krajach Unii Europejskiej próżno szukać porównywalnych wyników. Indeks WIG 20 od początku roku spadł o ponad 23 proc. i gorzej prezentuje się jedynie grecki indeks ASE, który stracił w tym samym okresie ponad 32 proc.