• Informacje na temat:

  giełda w warszawie

Artykuły na temat: giełda w warszawie
 • Mazowieckie: Ruszyła Wakacyjna Giełda Pracy dla osób do 25. roku życia

  We wtorek ruszyła 12. edycja Wakacyjnej Giełdy Pracy, współorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Na młodzież w wieku 16-25 lat czeka około tysiąca ofert zatrudnienia. Proponowane przez pracodawców wynagrodzenie to 1,5-2,2 tys. zł brutto.

 • Dekoniunktura opanowała Warszawę?

  Polska giełda jest słaba na tle rynków rozwiniętych. Czy dekoniunktura opanowała Warszawę? Ciężarem dla GPW są spółki energetyczne i surowcowe, w których akcjonariuszem jest Skarb Państwa.

 • Kryzys? Nie w Warszawie

  ...- W pierwszych 2 miesiącach 2010 roku w Warszawie zostało opublikowanych 3 tys. ofert pracy. Nie brakuje ofert w handlu, bankowości czy IT. Są też ogłoszenia w takich branżach jak farmacja, medycyna, budownictwo - mówi Aneta Matysek, dyrektor ds. sprzedaży internetowej giełdy pracy infoPraca. - W Warszawie można znaleźć największą ilość miejsc pracy dla osób z wyższym wykształceniem i aspirujących do...

 • Giełda edukuje

  Musimy patrzeć na giełdę w kontekście budowania długoterminowych oszczędności i kapitału w Polsce. To są podstawy naszej misji - mówi prof. Małgorzata Zaleska, prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Giełda ma służyć rozwojowi gospodarki, to należy szukać równowagi pomiędzy dbaniem o zysk i wypłatą dywidendy a działalnością misyjną.

 • 26 marca poznamy Listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2015

  Zgodnie z tradycją polskiego Instytutu Great Place to Work®, ogłoszenie listy laureatów nastąpi w czwartek w czasie uroczystej gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 • Inwestorzy boją się warszawskiej giełdy

  Ostatnie lata przyniosły dwa zjawiska w skali makroekonomicznej, które były dla warszawskiej giełdy jednoznacznie negatywne.

 • Więcej pracy - nie tylko w Warszawie

  ..., handlu oraz budownictwie. W Warszawie, Wrocławiu i Krakowie bardzo dużym zainteresowaniem ze strony pracodawców cieszą się informatycy oraz specjaliści w dziedzinie obsługi klienta. Natomiast(...) oraz Włoch. O ponad 45 proc. mniej propozycji pracy niż w Warszawie opublikowali pracodawcy w Wiedniu, w Rzymie propozycji było o 53 proc. mniej, w Turynie o 75 proc., natomiast w Mediolanie o 10 proc...

 • Spółki uciekają z warszawskiej giełdy

  Spółki wychodzą z warszawskiej giełdy. - To efekt zbyt mocnego przykręcenia śruby regulacyjnej - przekonuje Ludwik Sobolewski - były szef giełd w Warszawie i Bukareszcie.

 • Great Place to Work® wyłonił 21 Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce

  ...26 marca, podczas gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Instytut Great Place to Work® ogłosił listę laureatów konkursu Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2015. W porównaniu z rokiem poprzednim wśród tegorocznych laureatów przybyło firm małych, ocenianych w kategorii "poniżej 50 zatrudnionych" oraz firm dużych, zatrudniających powyżej 500 pracowników. Nadal bardzo mocno trzyma...

 • Raport bieżący nr 31/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie...