• Informacje na temat:

  głos rosji

Artykuły na temat: głos rosji
 • Co Polska ma zrobić, by nie zostać w tyle

  ...nas specjaliści z Ukrainy czy Rosji, ale też Włoch, Hiszpanii, Indii czy Brazylii. Szukają stabilizacji, nowych możliwości, a przede wszystkim ciekawych projektów. Niestety nie jesteśmy im w stanie(...) rząd pozostaje głuchy na postulaty branży IT? - Nie. Rząd jest otwarty na rozmowy i to nas cieszy. Rozwój technologii i gospodarki opartej na wiedzy jest jednym priorytetów państwa. Niestety głos...

 • W raporcie odczytanym wczoraj w rosyjskiej Dumie Państwowej stwierdzono, że zagraniczne media, w szczególności Głos Ameryki i Radio Swoboda, nadające na terenie Rosji, ingerowały w wybory parlamentarne w Rosji w 2016 r. Zarzucono im również szerzenie propagandy.

 • Ile zarabia się w polskim show biznesie? Gwiazdy mówią o swoich wynagrodzeniach

  ...kontraktach podpisywanych przez polskich aktorów w Rosji. Jednak Magdalena Górska, która grywa na tamtym rynku, w rozmowie z jastrzabpost.pl wyznała, że na zapierające dech w piersiach gaże, mogą liczyć tylko największe gwiazdy: "Jeżeli jest się taką mega, mega gwiazdą w Rosji, a ja aż taką nie jestem, to pieniądze są ogromne. Nieporównywalnie większe do tych, które zarabiają polskie gwiazdy...

 • Rosja na kroplówce surowców. Putin zadowolony

  Rosja to nowoczesny kraj, a spadek wartości rubla jest właściwie korzystny, twierdzi prezydent Putin. Eksperci niezupełnie się z tym zgadzają, wskazując na kruchość podstaw rosyjskiej gospodarki.

 • Kelner na zlecenie

  ...blondyn. Wychodziłem z Park Plazy marząc aby wyspać się, gdy w słuchawce błagalnym tonem odezwał się głos: - Jedź na Kensington. Po południu w innym hotelu miał być bankiet. Brakowało załogi. Hoteli(...) nie zwróciłem uwagi na księcia Kentu prowadzącego generałową pod rękę. Starsza pani, druga żona gen. Andersa, która przebyła z nim całą wędrówkę od wyjścia z Rosji, przez Iran do Wielkiej Brytanii...

 • Moskwa zamierza cofnąć amerykańskim mediom zgodę na działalność na terytorium Federacji Rosyjskiej. To odpowiedź na ograniczenia jakie Waszyngton nałożył na rosyjskie redakcje działające w USA, głównie na telewizję RT, wcześniej znaną pod nazwą Russia Today.

 • Bankructwo Grecji: Czy Zachód pozwoli na rozłam w szeregach? To może się opłacić Rosji

  Jak to możliwe, że mały kraj na południu Europy wstrząsnął całym światem, a największe globalne gospodarki z niepokojem śledzą rozwój sytuacji w Grecji?

 • Rosja nie zgadza się z likwidacją audycji Radia Sputnik z legionowskiej rozgłośni Hobby

  Polska zamknie rosyjskie radio Sputnik - informuje dziennik "Rossijskaja Gazieta". Chodzi o podwarszawską rozgłośnię Hobby, która udostępnia swoje częstotliwości rosyjskiej Międzynarodowej Agencji Informacyjnej "Rossija Siegodnia", a konkretnie należącemu do tego holdingu radiu "Sputnik".

 • Eksperci: Sytuacja w Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski i krajów nadbałtyckich

  Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze i polityczne z Litwą, Łotwą i Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista i analityk gospodarczy Łukasz Białek.

 • KRRiT chce odebrać koncesję radiu emitującemu audycję "Radio Sputnik"

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wszczęła postępowanie o cofnięcie koncesji dla Radia Hobby, nadającego na mocy umowy z radiem Głos Rosji audycję "Radio Sputnik" - podała poinformowała KRRiT. - Przed wojną na Ukrainie nie było z tym problemu - przekonuje prezes "Radia Hobby".