• Informacje na temat:

  główny księgowy zarobki

Artykuły na temat: główny księgowy zarobki
 • Zarobki głównych księgowych w 2017 roku

  ...roku mediana wynagrodzeń całkowitych głównych księgowych wynosiła 6050 zł brutto. Połowa badanych zarabiała w przedziale od 4498 zł do 8700 zł brutto. 25 proc. pracowników zarabiało powyżej 8700 zł(...) studia w trybie stacjonarnym był wyższe od zarobków absolwentów studiów niestacjonarnych o ponad 1000 zł. Mediana płac głównych księgowych, którzy ukończyli studia stacjonarne wynosiła 7081 zł...

 • Zawód księgowy - czy to się opłaca?

  Nawet 10 tys. złotych netto wynagrodzenia może otrzymywać księgowy, kiedy średnia zarobków w tej branży w 2016 roku wynosiła 3,9 tys. Skąd wynikają tak duże różnice i jakie warunki trzeba spełniać, aby zarabiać wysokie kwoty?

 • Zarobki w województwie lubelskim w 2017 r.

  ...otrzymywały osoby pracujące na stanowisku główny księgowy (4641 zł brutto). Powyżej wojewódzkiej mediany wynagrodzeń zarabiali pracownicy zatrudnieni jako: kierownik ds. obsługi klienta (4342 zł(...)Wynagrodzenia w miastach Mapa 1. przedstawia wynagrodzenia w miastach województwa lubelskiego, których przynajmniej 100 mieszkańców wypełniło naszą ankietę. Najwyższe zarobki otrzymali pracownicy...

 • Z raportu NIK ws. spółki Elewarr wyciągnięto wnioski, przeprowadzono działania naprawcze, spółkę nadzorowało będzie MSP - powiedziała rzeczniczka rządu po spotkaniu premier z ministrami rolnictwa i skarbu. Na pewno nie będzie dymisji ministra rolnictwa - zapewniła.

 • Zarobki w ZUS - nawet ponad 17 000 zł miesięcznie bez dodatków

  Zatrudnieni w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych otrzymują miesięcznie od 1680 zł do 17 630 zł płacy zasadniczej. Najlepiej wynagradzani są: Główny Księgowy Funduszy oraz Główny Księgowy Zakładu. Widełki płacowe dla tych stanowisk obejmują kwoty od 5880 zł do 17 630 zł bez dodatków.

 • Kondycja finansowa Polaków jest coraz lepsza. Wzrost dochodów pociągnął również zwiększenie się kwot, jakie przeznaczamy na bieżącą konsumpcję. Czy to oznacza też, że chętniej planujemy większe wydatki? Z najnowszego badania Deutsche Bank wynika, że więcej niż co czwarty z nas ma taki zamiar. W ciągu najbliższych miesięcy najczęściej chcemy przeprowadzić remont lub wybrać się w podróż. Zdecydowanie chętniej niż przed rokiem sięgniemy w tym celu po kredyt.

 • Ile zarabia księgowy?

  W 2012 roku przeciętne wynagrodzenia osób zajmujących stanowisko księgowego kształtowało się na poziomie 3400 zł brutto. Z okazji przypadającego na 9 czerwca Dnia Księgowego, prezentujemy zarobki tej grupy zawodowej.

 • Sytuacja ekonomiczna na Białorusi

  Najnowszy okres w historii Białorusi zaczął się w 1991 roku, kiedy 25 sierpnia Rada Najwyższa BSRR ogłosiła niepodległość republiki. W czasach Związku Radzieckiego Białoruś była jedną z najlepiej rozwiniętych i zamożnych republik radzieckich.

 • ...zarobki w wysokości 9200 zł. Natomiast mediana płac pracowników szeregowych wynosiła 2400 zł, co stanowiło 26 proc. płac dyrektorskich. Spośród wybranych stanowisk najwyższe zarobki otrzymywali główni(...) mikroprzedsiębiorstw. Zapraszamy do uczestnictwa w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017

 • NIK: Ministrowie rolnictwa i finansów powinni rozważyć likwidację Elewarru

  NIK chce, by ministrowie rolnictwa i finansów rozważyli likwidację zbożowej spółki Elewarr, należącej do Agencji Rynku Rolnego. Zdaniem Izby Elewarr przestał pełnić kluczową rolę w stabilizacji rynku zbóż. O nadużyciach w spółce NIK powiadomiła prokuraturę.