• Informacje na temat:

  godziny otwarcia banków pko

Artykuły na temat: godziny otwarcia banków pko
 • Na otwarciu sesji indeks WIG20 tracił 0,24 proc. Po godzinie handlu barometr pokazujący nastroje wśród spółek o największej kapitalizacji był już po przeciwnej - zielonej - stronie rynku. Amplituda wahań nie była jednak duża. Przez kolejne godziny handlu sytuacja powtarzała się. Naprzemiennie indeks pojawiał się po zielonej i czerwonej stronie. Wtorkowa sesja miała odmienny przebieg od

 • Inwestorzy na GPW przystępowali do dzisiejszej sesji z ciężkim balastem ośmiu spadków WIG-u 20 z rzędu. Zwykle w sytuacji tak konsekwentnego podążania rynku w jednym kierunku ostatnia sesja w tygodniu nie przynosi raptownej poprawy sytuacji, tak więc można było oczekiwać dzisiejszego dnia z pewną obawą.

 • Wtorkowa sesja na warszawskim parkiecie rozpoczęła się od nieśmiałych wzrostów. Z upływem czasu indeksy oscylowały w okolicach poniedziałkowych poziomów, wszystko to działo się przy niskich obrotach. Zmienność na wtorkowej sesji była bardzo niska. Na najbardziej popularnej serii kontraktów na WIG 20 do godziny 16 wynosiła zaledwie 13 punktów.

 • Polska na bank. Sprzyjające warunki moga wspierać konsolidację sektora bankowego

  Mając wybór między ekspansją zagraniczną, a konsolidacją rynku w Polsce, powinniśmy postawić najpierw na Polskę. Im szybciej się tutaj uporamy z polonizacją banków, tym łatwiej będzie nam wyjść na zagraniczne rynki kapitałowe - mówi Wojciech Sobieraj, prezes Alior Banku.

 • Wczorajsza sesja potwierdziła krótkoterminowy zwrot na GPW i jednocześnie stworzyła dużą szansę na pierwszy wzrostowy tydzień WIG20 od początku maja. Wydawało się, iż kupujący w ostatni dzień tygodnia nie powinni wypuścić z rąk krótkoterminowej inicjatywy, dlatego większość inwestorów oczekiwała dalszych wzrostów. Rzeczywistość, jak to często bywa, okazała się bardziej umiarkowana i co prawda WIG20 próbował wzrostu od początku sesji, ale szybko początkowy impet osłabł i było widać, że strona...

 • Wczorajsza sesja w USA zakończyła się kolejnymi rekordami, choć nieznacznie przekraczającymi poprzednie. Nie wniosło to zatem nic nowego w klimat naszego rynku. Większą moc miało zachowanie giełd w Azji, które poszły wyraźnie w górę, szczególnie Nikkei za wzrostem o 1,7 proc.

 • Wczorajszy dzień przyniósł bardzo ciekawe wydarzenia na rynkach finansowych i dotyczyło to różnych klas aktywów. Długo oczekiwany ruch EBC przyniósł sporą dezorientację na rynkach i rzadko notowaną dzienną zmienność. Pod tym względem nasz rynek zachował się spokojniej, ale wymowa wczorajszej sesji na pewno nie była jednoznacznie pozytywna.

 • Rada Nadzorcza Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń powołała w czwartek Pawła Surówkę w skład zarządu PZU SA i powierzyła mu pełnienie funkcji prezesa spółki - poinformowała w czwartkowym komunikacie spółka.

 • Bank centralny Anglii obniżył stopy procentowe o 25 pkt. bazowych

  Bank centralny Anglii (BoE) obniżył stopy procentowe o 25 pkt. bazowych - poinformował bank w komunikacie po zakończeniu posiedzenia w czwartek. Funt szybko zaczął tracić do gównych walut w tym do złotego.

 • Pora na impuls z USA

  Koncepcja Trójmorza zaczyna nabierać realnych kształtów. Przełomem miał być wrześniowy szczyt w Rumunii. Potencjał gospodarczy i finansowy tego regionu nie jest mały. Wydaje się jednak, że jeśli inicjatywa ma się powieść, to wymaga wydatnej pomocy finansowej i technologicznej ze strony USA.