• Informacje na temat:

  gorzów inwestycje

Artykuły na temat: gorzów inwestycje
 • Przyszli Niemcy i dali nam setki miejsc pracy

  Krowicki, spółka zdecydowała się na Gorzów Wlkp. ze względu na położenie i dostępność dużych terenów pod inwestycje i oraz związane z tym możliwości dalszego rozwoju i rozbudowy jej zakładu.  - Dużą...

 • Biedronka rozbudowuje sieć dystrybucyjną

  Centrum dystrybucyjne Biedronki w Gorzowie Wielkopolskim jest 16., najnowocześniejszym i największym obiektem logistycznym sieci. Jego powierzchnia magazynowa wynosi 31 tys. m kw., czyli niemal tyle, co pięciu boisk piłkarskich

 • Piechociński: Nowe miejsca pracy w kostrzyńsko-słubickiej specjalnej strefie ekonomicznej

  Teren strefy zostanie powiększony o nowe grunty z obszaru Gorzowa Wielkopolskiego, Dębna, Kamienia Pomorskiego, Śmigla, Strzelców Krajeńskich, Drezdenka, Krosna Odrzańskiego i Wągrowca. Tereny w Krośnie Odrzańskim i Wągrowcu, o łącznej powierzchni 55 ha, to grunty prywatne, gdzie realizowane będą nowe inwestycje. Dzięki nim zostanie utworzonych 190 miejsc pracy i utrzymanych 956 już...

 • Gorzów Wlkp.: Właściciel Biedronki zawiesza budowę centrum dystrybucyjnego

  Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, zawiesił plany dotyczące budowy nowego centrum dystrybucyjnego w Gorzowie Wielkopolskim.

 • W Katowicach płacą najlepiej

  ...mieście była i tak wysoka - wyniosła 4652 zł, była więc tylko o 310 zł niższa niż w Katowicach. O wysokich zarobkach w Gdańsku decydują liczne inwestycje realizowane w tym mieście, wśród których są m.in(...), w najbliższym czasie rozwarstwienie płacowe może się jeszcze powiększyć. Eksperci zwracają bowiem uwagę, że mniejsze ośrodki miejskie (a do takich zalicza się m.in. Gorzów Wielkopolski i Zieloną Górę...

 • Działkę gruntu pod inwestycję Mieszkanie plus pilnie kupię

  Na stronie internetowej BGK Nieruchomości SA (BGKN) w zakładce z ogłoszeniami pojawił się ostatnio dość intrygujący anons, w którym instytucja ta zaprasza osoby fizyczne i prawne do składania ofert dotyczących sprzedaży nieruchomości. Chodzi o działki gruntu pod inwestycje pilotażowe programu Mieszkanie Plus.

 • Pożyczkę bierzemy na lata. Bo chcemy zaspokoić palącą potrzebę albo zakosztować luksusu. Wtedy rzadko myślimy, że za wszystko trzeba zapłacić. A przecież finansowe zobowiązania mogą całkowicie zmienić nasze życie.

 • Bezpieczeństwo energetyczne, oparcie energetyki o własne źródła oraz konkurencyjność i nowoczesność to przesłanki, na których opiera się strategia energetyczna rządu - mówiła w czwartek premier Beata Szydło podczas otwarcia nowego bloku gazowo-parowego w Elektrociepłowni Gorzów.

 • TVP na wielkim placu budowy. Ruszają inwestycje Kurskiego

  W telewizji publicznej skończył się okres niepewności. Finansowy zastrzyk z budżetu państwa pozwala zarządowi Jacka Kurskiego odkręcić kurek z inwestycjami.

 • Wielkie inwestycje w polskiej energetyce

  - Polska to największy energetyczny plac budowy w Europie. Obecnie w budowie znajduje się ponad 6000 MW nowych mocy wytwórczych. Wartość tych przedsięwzięć wynosi ok. 30 mld zł, a w przygotowaniu znajdują się projekty warte kolejne kilka miliardów złotych - powiedział Wiesław Różacki, dyrektor wykonawczy Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe na Polskę, podczas Forum Zmieniamy Polski Przemysł 2015.