• Informacje na temat:

  gotowe podanie o prace

Artykuły na temat: gotowe podanie o prace
 • Gdzie jest praca? Wszyscy słyszeli, nikt nie widział

  Pracodawcy wciąż narzekają, że nie ma chętnych do pracy. My - że nie ma dobrych ofert. Jednocześnie cały czas słyszymy, że w końcu nastał czas pracownika. Że to my możemy wreszcie dyktować warunki. Dlaczego więc praca jest, a jednocześnie jej nie ma?

 • Przyśpieszyliśmy prace nad ustawą o dekoncentracji mediów; przepisy powinny być gotowe w połowie 2017 r. - powiedział we wtorek wiceminister kultury Jarosław Sellin.

 • Źle napisane CV przekreśla szanse na pracę. Musi być dopasowane do konkretnej firmy

  ...dokument do wymagań konkretnej firmy. Zły numer referencyjny oferty czy nazwa innej firmy zamieszczone w dokumencie sprawią, że nasze podanie już na samym starcie wyląduje w koszu. - CV powinno...

 • GUS podał ważne dane z gospodarki

  Oceny koniunktury w przemyśle w grudniu spadły, jednak pozostają pozytywne - podał GUS. W grudniu ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym kształtuje się na poziomie plus 3,5 wobec plus 4,6 w listopadzie. Opinie dotyczące koniunktury handlu hurtowego i detalicznego w grudniu są gorsze od formułowanych w listopadzie 2017 r - podał w czwartek GUS. Wykorzystanie mocy produkcyjnych w budownictwie w grudniu wzrosło do 83,7 proc. wobec 78,3 proc. rok temu - podał w czwartek GUS.

 • Gotowa jedna trzecia profili dla bezrobotnych

  ...osób najbardziej  oddalonych od rynku pracy.       W listopadzie będą gotowe wyniki pilotażu pomocy zewnętrznych agencji i stowarzyszeń, prowadzonego jeszcze przed wejściem w życie ustawy w trzech(...) zł na grant na telepracę i świadczenia aktywizacyjne dla matek powracających na rynek pracy. "Poszły też środki na prace społecznie użyteczne - na ich przyjęcie zdecydowało się 70 samorządów. Cieszy...

 • JSW: Zagórowski gotowy do odejścia

  Prezes JSW Jarosław Zagórowski oświadczył, że złoży rezygnację, jeśli zapisy podpisanego w piątek protokołu z negocjacji ze związkowcami staną się porozumieniem, zostanie doprecyzowany punkt dotyczący szóstego dnia pracy JSW a załogi kopalń w poniedziałek podejmą pracę.

 • Polubowne rozstanie z pracownikiem przynosi obopólne korzyści: pracodawca buduje pozytywny wizerunek, pracownik nie pali za sobą mostów. Stosunek pracy warto zakończyć w trybie "za porozumieniem", niezależnie od tego, po której stronie leży przyczyna ustania współpracy.

 • PFR - zmiany w emeryturach gotowe

  W ciągu miesiąca reforma systemu emerytalnego może wkroczyć na ścieżkę legislacyjną - poinformował szef Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys. Paweł Borys, był dyrektorem zarządzającym w PKO BP, w 2016 objął stanowisko prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju. .

 • Wypaleni przez Mordor. "Praca w korporacji doprowadziła mnie do skrajnego wyczerpania..."

  Dziś, kiedy ktoś mówi, że pracuje w korporacji, coraz częściej w głosie rozmówcy usłyszy ton współczucia. Korporacje dają dobre doświadczenia, ale pod warunkiem, że ma się świadomość własnych wartości i celów. I pilnuje się zdrowia. Z Katarzyną Skoczek rozmawia Łukasz Guza.

 • Rosomaki dla Emiratów już gotowe

  Rosomak SA zakończyły dostawę kołowych transporterów opancerzonych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - poinformował we wtorek rzecznik siemianowickiej spółki Michał Rumin.