• Informacje na temat:

  gotowy biznes plan

Artykuły na temat: gotowy biznes plan
 • .... Co do podatków, to ulgi zależą od rodzaju działalności. Franczyza: gotowy plan działania Coraz więcej powstaje sieci handlowych, usługowych. Modny jest biznes franczyzowy. Czy to się opłaca? Ma(...) taka osoba musi podjąć decyzję, czym chce się zająć. Kolejny krok to przygotowanie biznesplanu. Jest on niezbędny zawsze, gdy chcemy starać się o dotacje: z urzędu pracy, z funduszy pożyczkowych, czy...

 • MON szykuje plan szkolenia dla wszystkich rezerwistów

  Atmosfera zagrożenia już wpłynęła na zwiększenie nakładów z budżetu na obronność. Jak przekonuje ekspert, żeby dobrze wykorzystać te środki, trzeba zamiast poprzestać na armii zawodowej zwiększyć jej profesjonalizm. MON ma już plan na obowiązkowe 5-dniowe szkolenia dla wszystkich rezerwistów , którzy odbyli służbę zasadniczą.

 • Na swoim: biznes dla zuchwałych

  ...się często dzieje i po prostu trzeba to uwzględnić w swoich planach biznesowych. Pracując w korporacji, jesteśmy w nią tak wtopieni, że wychodząc - stajemy się właściwie nikim. Jej zdaniem, na(...) przykład doradztwo finansowe, informatyczne, marketingowe czy kredytowe. Niemniej, gdy planujemy otwarcie bardziej zaawansowanego biznesu, m.in. informatycznego, to na początku będziemy potrzebowali...

 • "Puls Biznesu": Rozprawa ws. OFE - w listopadzie?

  - Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego (TK) zaakceptowali projekt wyroku w sprawie OFE. Rozprawa odbędzie się w listopadzie - informuje "Puls Biznesu".

 • Morawiecki: Możemy Polaków do powrotu zachęcać, ale nie zmuszać

  ...biznes.

 • Raport bieżący nr 29/2016 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd ALUMETAL S.A. ("Spółka”, "Emitent”), w nawiązaniu do raportu...

 • Stać cię na więcej, czyli jak otworzyć nowy rozdział w swojej karierze

  Decyzja o całkowitej bądź częściowej zmianie ścieżki kariery dotyczy praktycznie każdego pracownika. Bardzo często motywacją do niej jest mało satysfakcjonująca praca, niewłaściwy szef, czy też chęć sprostania nowym wyzwaniom. Nie każdy z nas jest jednak na taką zmianę gotowy.

 • JSW: Zagórowski gotowy do odejścia

  Prezes JSW Jarosław Zagórowski oświadczył, że złoży rezygnację, jeśli zapisy podpisanego w piątek protokołu z negocjacji ze związkowcami staną się porozumieniem, zostanie doprecyzowany punkt dotyczący szóstego dnia pracy JSW a załogi kopalń w poniedziałek podejmą pracę.

 • Sprinterzy w maratonie

  Byli konsultanci. Możliwość pracy z najlepszymi menedżerami na świecie, wyzwania intelektualne, wielkie pieniądze i dalekie podróże. Dlaczego konsultanci porzucają to dla zwyczajnej, na ogół gorzej płatnej posady w realnym biznesie?

 • Państwo i biznes: Spirala nieufności

  Politycy i urzędnicy narzekają na przedsiębiorców, biznesmeni obawiają się urzędników. A wszyscy zapominają, że kapitalizm bez kapitału społecznego jest mocno ułomny. Niby wszyscy gramy do jednej bramki. Chodzi o to, by - odwołując się do hasła z czasów słusznie minionych - Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej.