• Informacje na temat:

  gpw prospekt emisyjny

Artykuły na temat: gpw prospekt emisyjny
 • Odprawy nawet 65 tys. zł na osobę

  ...porozumienie nie spowoduje osłabienia pozycji firmy na rynku. We wtorek spółka złożyła prospekt emisyjny do Komisji Nadzoru Finansowego. W ofercie publicznej oferowanych będzie blisko 20 proc. akcji PZU. Na rynek trafić ma 17,2 mln akcji, z czego 6 mln skierowanych ma być do inwestorów indywidualnych. Przedstawiciele resortu skarbu informowali w środę, że do debiutu spółki na GPW dojść może w połowie...

 • Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Master Pharm, w związku z ofertą publiczną akcji s. A i B oraz debiutem na GPW - poinformowała KNF w komunikacie.

 • Trzy spółki węglowe w 2013 r. zatrudnią ok. 6,5-7 tys. osób

  ..., że zyski spółki będą o wiele mniejsze - powiedział Tomczykiewicz. Zarząd JSW deklarował w prospekcie emisyjnym, że po debiucie na warszawskiej GPW jego intencją będzie rekomendowanie walnemu...

 • W ramach pierwszej oferty publicznej Idea Bank S.A. zaoferuje do 20 mln nowych akcji. Oferta publiczna obejmie także do 7 mln akcji sprzedawanych przez dotychczasowych akcjonariuszy banku (tj. około 10 proc. posiadanego przez nich obecnie pakietu), przy czym w pierwszej kolejności inwestorom przydzielane będą akcje nowej emisji.

 • 23 września br. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt Grodna w celu przeniesienia notowań na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie bez nowej emisji akcji. Pierwszy dzień notowań jest planowany na 9 października 2015 roku.

 • Notowana na rynku NewConnect spółka INDATA Software, holding spółek informatycznych dostarczających rozwiązania informatyczne, opublikowała prospekt emisyjny: Jednocześnie spółka zdecydowała o wprowadzeniu w pierwszej kolejności akcji do obrotu na rynku regulowanym GPW, a następnie przeprowadzeniu pierwszej oferty publicznej akcji. Oferta publiczna przeprowadzona zostanie w II kwartale tego roku

 • Właściciel marki odzieżowej Diverse idzie na GPW

  Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny spółki Etos, właściciela marki odzieżowej Diverse.

 • Oferta publiczna obejmuje wyłącznie akcje AAT Holding sprzedawane przez dotychczasowych akcjonariuszy, którzy łącznie mogą zaoferować do 3.997.536 akcji AAT Holding. Zapisy na akcje będą przyjmowane od 10 do 21 września br., po cenie maksymalnej równej 30 zł za akcję. Cena akcji spółki zostanie ustalona w wyniku budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych od 9 do 21 września.

 • KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Esotiq & Henderson. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, spółka odzieżowa chce pozyskać ok. 16 mln zł netto z emisji nowych akcji.

 • Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny ASM GROUP S.A. w związku z ubieganiem się o wprowadzenie akcji do obrotu na Rynku Głównym GPW.