• Informacje na temat:

  gratka mieszkania

Artykuły na temat: gratka mieszkania
 • Sposób na kieszonkowe

  ...podpowiada, że nie jest możliwe, by obcokrajowiec przyjeżdżał do Niemiec w celu zdobycia takiego wynagrodzenia. Gratka dla studentów Dla studentów Nebenjob to nie tylko szansa dodatkowego zarobku, ale...

 • Zalety i wady mieszkań używanych

  Mieszkaniowy rynek wtórny pozostaje ciągle rynkiem "pierwszego wyboru" dla kupujących nieruchomości w naszym kraju. Jego popularność może w najbliższym czasie rosnąć, z powodu obostrzeń kredytowych i kończącego się programu MDM. Ceny mieszkań używanych w większości lokalizacji są niższe niż nowych. Więcej można też utargować podczas transakcji kupna.

 • Tani pracownik pilnie poszukiwany

  ...mieszkania, kupując jedzenie, ubrania. To prawda, że pojawienie się rzeszy emigrantów zarobkowych ze Wschodu wyhamowało znacząco wzrost płac w wielu branżach. Ale też pomogło złapać oddech firmom(...) niż trzy miesiące. I to raz na pół roku. Dla obywateli Ukrainy, którzy w Polsce mają karty pobytu i umowy o pracę, nie jest to więc jakaś gratka. Ale dla tych, którzy np. przyjeżdżali co roku do...

 • Wyłączyć TVP, zerwać umowę czy zarejestrować na dziadka? Narasta abonamentowy sprzeciw

  Nowej ustawy abonamentowej jeszcze nie ma, ale już roi się od rad, jak zaostrzone przepisy obejść i daniny na media publiczne nie płacić. Alternatywne scenariusze od tygodni szykują zarówno operatorzy płatnej telewizji, jak i ich klienci. Nie wszystkie są do końca legalne, ale niektóre mogą się okazać skuteczne.

 • W przyszłym roku kolejne rynki pracy państw UE otworzą się dla Polaków

  ...spodziewamy się masowych wyjazdów Polaków w poszukiwaniu pracy. Przeszkód jest kilka: nie tylko brak znajomości języka ale także trudności ze znalezieniem mieszkania i wysokie podatki. Mimo wszystko dla(...) (infoPraca.pl, monsterpolska.pl, gowork.pl gazetapraca.pl, praca.pl, pracuj.pl, gratka.pl oraz jobpilot.pl). ZOBACZ AUTORSKĄ GALERIĘ ANDRZEJA MLECZKI...

 • Analiza: To niemieckie miasto najbardziej skorzysta na brexicie

  Do tej pory Londyn był największym centrum finansowym w Europie, lecz to zmieni się po brexicie. Jak wynika z aktualnej analizy, jego miejsce może zająć Frankfurt n. Menem.

 • Po dwóch latach spowolnienia rynek najmu mieszkań odbija

  Chętnych na wynajem mieszkań przybywa i nie są to tylko studenci, ale również absolwenci, których nie stać na kredyt hipoteczny. Rosnący popyt to gratka dla właścicieli lokali, bo w końcu mogą podnieść ceny. - Taniej już raczej nie będzie. A pod koniec sierpnia możemy obserwować kolejne podwyżki - powiedziała w rozmowie z Newserią Marta Kosińska z serwisu Szybko.pl.

 • Coraz więcej chętnych na mieszkania w kamienicach

  Jak wynika z najnowszych danych Metrohouse, 1 m kw. mieszkań w kamienicach w Warszawie i Krakowie jest droższy o ok. 1000 zł od średnich cen lokali w tych miastach. Nabywcy szukają przede wszystkich luksusowych apartamentów w unikalnych zabytkowych nieruchomościach po rewitalizacji.

 • Mieszkania na rynku wtórnym nadal tanieją

  W porównaniu z początkiem roku największe obniżki nastąpiły na Dolnym Śląskim i w Lubuskiem - wynika z raportu serwisu Dom.Gratka.pl. Odbicie może nastąpić pod koniec tego roku lub w pierwszym kwartale przyszłego. Sprzedaje się nieco więcej mieszkań starszych, ponad 12-letnich, czyli w blokach z wielkiej płyty i kamienicach.

 • Coraz mniej nowych mieszkań. Klienci i deweloperzy czekają na program Mieszkanie dla Młodych

  Oczekiwanie na ostateczny kształt programu Mieszkanie dla Młodych zamroziło rynek nieruchomości. Klienci wstrzymują się z zakupem własnego mieszania, również z rynku wtórnego, licząc, że ten rynek zostanie włączony do programu. Deweloperzy również wstrzymują się z inwestycjami - liczba rozpoczętych budów jest o prawie 40 proc. niższa niż przed rokiem.