• Informacje na temat:

  grażyna piotrowska oliwa cv

Artykuły na temat: grażyna piotrowska oliwa cv
 • Chęć dobrowolnego odejścia z PGNiG zgłosiło około 1000 pracowników

  ...- Docelowo liczba spółek w grupie kapitałowej PGNiG ma spaść do 14 z 53 teraz, a z programu dobrowolnych odejść skorzysta od stycznia około 900 osób - poinformowała na konferencji prasowej prezes PGNiG Grażyna Piotrowska-Oliwa. PGNiG ogłosił strategię do 2014 r.

 • Piotrowska-Oliwa, Virgin Mobile: Zakładamy podwojenie przychodów

  Zdobywamy klientów od wszystkich innych graczy, choć jeden z nich już drugi kwartał pod rząd mocno krwawi - mówi w rozmowie z Pawłem Czuryło Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska.

 • Ach, te baby na stanowiskach!

  Anna Streżyńska, szefowa UKE, chwilowo może spać spokojnie. Osoba, z którą toczyła największe batalie, od 29 marca ma na głowie zupełnie inne sprawy. Grażyna Piotrowska-Oliwa, odpowiedzialna(...) się przeciw prezes UKE swoistą krucjatę, zbierając na nią "haki" i rozpętując akcję czarnego PR-u. - To bzdura - komentuje te rewelacje Grażyna Piotrowska-Oliwa. - Telekomunikacja nigdy nie stosowała...

 • Po wyroku sądu apelacyjnego komornik zablokował konto gazowego giganta i przelał na konto Grażyny Piotrowskiej-Oliwy i jej zastępcy ponad 2 mln zł zaległej odprawy. To nie koniec prawnej batalii - informuje wtorkowy "Puls Biznesu".

 • Rada Nadzorcza Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa odwołała w poniedziałek wiceprezesa Jerzego Kurellę ze składu zarządu - podała spółka w komunikacie. Kurella odpowiadał w zarządzie spółki za sprawy handlowe.

 • PGNiG odwołała wiceprezesa spółki

  Rada Nadzorcza Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa odwołała wiceprezesa Jerzego Kurellę ze składu zarządu. Spółka szykuje się do twardych rozmów z Gazpromem. Zdaniem analityków, za rosyjski gaz płacimy obecnie znacząco wyższą cenę od cen rynkowych.

 • PGNiG ma dość dyktatu. Gazprom musi obniżyć ceny!

  PGNiG wystąpiło do Gazpromu z wnioskiem o renegocjację ceny za gaz dostarczany na podstawie kontraktu jamalskiego. Były minister skarbu Mikołaj Budzanowski mówił, że cena gazu dla Polski wynosiła ponad 550 dol. za 1000 m sześc., a po obniżce będzie "wręcz najniższa w Europie Środkowej".

 • 7-8 października odbędzie się pierwsza edycja Human Capital Economy CEE Congress. Do Warszawy zjadą się eksperci z całej Europy Środkowo-Wschodniej, by dyskutować o problemach gospodarki europejskiej i roli kapitału ludzkiego w budowaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Będzie to największe wydarzenie HR-owe i ekonomiczne w Polsce.

 • Rząd ma już dość poszukiwań gazu łupkowego

  Najpierw z wierceń głośno wycofały się międzynarodowe koncerny. Teraz po cichu robią to państwowe spółki. Lata 2015-2016 powinny dać nam wiedzę o potencjale tych złóż i pozwolić na podjęcie dalszych decyzji. Przyczyną łupkowego zmierzchu w Europie są niskie ceny ropy.

 • Wielka awantura o współczynniki ciepła

  Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PGNiG wyraziło zgodę na próbę ugody spółki z jej byłymi menedżerami - wynika ze środowego komunikatu PGNiG.