• Informacje na temat:

  greckie banki

Artykuły na temat: greckie banki
 • To było eldorado Europy - benefity w Grecji

  Grecka sielanka trwała długo, jednak obecnie Grecy muszą zacisnąć pasa. Nad byłą Helladą nieubłaganie wisi groźba bankructwa. Od poniedziałku (29 czerwca 2015 r.) na tydzień zamknięto banki, wprowadzono też dzienny limit wypłat z bankomatów w wysokości 60 euro, który nie dotyczy obcokrajowców, posiadających środki na zagranicznych kontach bankowych.

 • Greckie banki pozostaną zamknięte do czwartku włącznie - poinformował resort finansów Grecji.

 • Cypr: Prezydent o 25 procent obniża swoje wynagrodzenie

  ...w czwartek działalności przez banki, które były zamknięte przez 12 dni. "Chciałbym podziękować Cypryjczykom za dojrzałość i spokój, którym dali wyraz w relacjach z cypryjskimi bankami" - napisał na Twitterze prezydent po grecku i angielsku.  Cypryjskie banki, które były zamknięte od 16 marca, w czwartek w południe czasu lokalnego wznowiły pracę w atmosferze względnego spokoju. Jedynie przed niektórymi...

 • Ciekawie było już po zamknięciu notowań w Europie. Najpierw EBC poinformował, że nie będzie przyjmował już greckich obligacji pod zabezpieczenie pożyczek udzielanych tamtejszym bankom.

 • Apokalipsa, której nie było: UE zatrzymała falę migrantów kosztem zgniłego kompromisu

  ..., którzy jeszcze rok wcześniej urządzali połajanki greckiemu premierowi, pielgrzymują masowo do Ankary. Tam proszą o pomoc człowieka, który już nawet nie ukrywa swoich autokratycznych zapędów. Prezydent...

 • Grecki rząd złagodził restrykcje w transakcjach bankowych

  Od dwóch miesięcy Grecy nie mogli z pomocą rodzimych banków przesyłać pieniędzy za granicę. Grecki resort finansów złagodził te restrykcje - mieszkańcy Hellady będą mogli wysyłać 500 euro poza granice swojego kraju.

 • Sprinterzy w maratonie

  Inteligo). On sam nie potwierdza tych spekulacji, ale szanse na to, by to właśnie jemu zdominowana przez przedstawicieli Skarbu Państwa rada powierzyła zadanie pokierowania największym polskim bankiem(...) i nieszablonowe przekazy marketingowe, mocno wzrosła sprzedaż, także dzięki autorskiemu (później podchwyconego przez inne banki) pomysłowi rozwoju przez sieć placówek partnerskich. Pracownicy wspominają...

 • EBC zwiększy awaryjne finansowanie dla greckich banków

  EBC zwiększy awaryjne finansowanie dla banków w Grecji, by zapewnić im płynność - poinformowały greckie źródła po piątkowym spotkaniu zarządu EBC. W ciągu ostatnich trzech dni Grecy wycofali z banków oszczędności warte około 2 mld euro, krajowi grozi run na banki.

 • Bankructwo Grecji: Gotówki w bankach wystarczy do poniedziałku

  Luka Katseli, prezes Stowarzyszenia Greckich Banków, powiedział, że banki mają wystarczającą ilość gotówki do poniedziałku. Rzecznik rządu powiedział, że Ateny zrobią wszystko, by porozumieć się z wierzycielami.

 • Powtarzanie niemal każdego dnia, że istotna jest i będzie w najbliższym czasie kwestia grecka - to truizm, by nie rzec wprost - banał. A jednak taka właśnie jest prawda, jeśli chodzi o tak zwane rynki finansowe.