• Informacje na temat:

  hage polska

Artykuły na temat: hage polska
 • Polacy szturmują Hagę

  W półmilionowej Hadze mieszka około 10 tys. Polaków. Z każdym dniem przybywają nowi. Bo pracy nie brakuje, gorzej z mieszkaniami.

 • Raport bieżący nr 2/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Kino Polska TV S.A. (“Spółka”, "Emitent”)...

 • Haga i Londyn nie dla Polaków. Mamy się wynosić

  Europa, choć powoli wychodzi z recesji, coraz wyraźniej gra na antyimigranckich sentymentach związanych z rynkiem pracy. Ofiarą nagonki, która ma miejsce głównie w Holandii i Wielkiej Brytanii coraz częściej padają Polacy. Nie tylko ci, którzy wykonują proste prace.

 • Shell: Firma zatrudniła w Krakowie 400 osób

  Krakowskie centrum biznesowe Shell zaczynało od obsługi podstawowych procesów biznesowych, by po 10 latach stać się jednym z najważniejszych tego typu ośrodków Shell na świecie. Tylko w tym roku zatrudnienie znalazło w nim kolejne 400 osób.

 • Praca w Holandii: Szukają pracowników hoteli

  Najwięcej ofert dostępnych w holenderskich hotelach czeka na pracowników personelu sprzątającego, gastronomii i obsługi hotelu. Polska pokojówka zatrudniona w pełnym wymiarze godzin pracy zarobi około 340 euro tygodniowo.

 • Pięć niecodziennych sposobów na inwestycję

  Komiksy, zabawki, monety, trunki czy zabytkowe auta - sposobów na alternatywne inwestycje jest cała masa. Moda na nie potrafi jednak przemijać, a obietnica dwu-, trzycyfrowych zysków może zostać przekuta w stratę - ostrzega Open Finance.

 • Polacy w kolonii karnej

  ...odnieść wrażenie, że to fosa, a pośrodku izolowana polska wyspa. Kolonia karna? Do hotelu może wejść każdy. Nikt nie pilnuje drzwi, nie ma recepcji. W biurze po prawej krząta się kilka osób, ale nikt...

 • Zakład Alstom w Chorzowie wyprodukuje pociągi dla kolei holenderskich

  Zakład Alstom w Chorzowie wyprodukuje 79 pociągów dla holenderskiej spółki Nederlandse Spoorwegen (NS), która jest głównym kolejowym przewoźnikiem pasażerskim w Holandii. Dostawy pociągów rozpoczną się za 3,5 roku, w styczniu 2020 r. Wartość całego zamówienia, w którego realizacji będzie uczestniczyć śląski zakład, przekracza 800 mln euro (3,512 mld zł)

 • Holandia: Najlepszy kraj dla pracowników sezonowych

  Bieżący rok na holenderskim rynku pracy zapowiada się równie dobrze jak poprzedni. Kraj ten pozostanie najlepszym miejscem pracy dla tysięcy polskich pracowników sezonowych zatrudnionych w rolnictwie i ogrodnictwie.

 • Jak wydawać pieniądze, by do nas wróciły

  Samochód, zegarek czy butelka wina - te artykuły kojarzą się raczej z konsumpcją i wydawaniem pieniędzy niż z powiększaniem majątku. Okazuje się jednak, że właśnie dzięki takim aktywom bogaci stają się jeszcze bogatsi.