• Informacje na temat:

  handel film

Artykuły na temat: handel film
 • Oto najbardziej absurdalne sposoby zarabiania pieniędzy

  Jedzenie przed internetową kamerką? Handel wirtualnymi przedmiotami? Testowanie łóżek? Opisane poniżej historie pokazują, że w dzisiejszym świecie możemy zarobić pieniądze niemal na wszystkim, a jedyną barierą, która może stanąć na drodze do fortuny, jest wyobraźnia.

 • Handel naszymi danymi to już epidemia

  Konsumenci z coraz mniejszym zaufaniem patrzą na firmy zarabiające na ich prywatnych danych a internauci są coraz bardziej nieufni, jeśli chodzi o duże firmy gromadzące i sprzedające reklamodawcom, i nie tylko, prywatne dane swoich klientów. Jednocześnie ponad połowa z nich czuje się bezsilna lub bezradna wobec tych praktyk.

 • .... Decyduje się na nią co czwarty Polak w wieku 25- -34 lat oraz tylko po ok. 15 proc. najmłodszych (15-24 lat) i najstarszych (50+) internautów. Nie ulega wątpliwości, że e-handel z każdym rokiem będzie(...) proc. decyduje się na internetowy zakup książek, płyt i filmów, a 19 proc. – obuwia. 17 proc. zawiera transakcje na podróże, a 16 proc. znajduje dla siebie w e-sklepach poza Polską artykuły dla...

 • Zakaz handlu w niedzielę: Zakupy tabletem i smartfonem też niemożliwe. Nie kupisz nawet e-booka

  W co drugą niedzielę nie zrobisz zakupów przez aplikację mobilną, a nawet nie ściągniesz e-booka. Wszystko przez lukę w projekcie ustawy o ograniczeniu handlu.

 • Zawody najbardziej odporne na recesję

  ...zainwestować w zatrudnienie na pełen etat, zwrócili się do pracowników tymczasowych. W październiku 34 tys. osób znalazło zatrudnienie na stanowiskach tymczasowych. ZOBACZ FILM: Od pieniędzy do...

 • Ze zdjęciem czy bez zdjęcia - czyli jak eksponować nieruchomość

  Decyzja zapadła: sprzedajmy lub wynajmujemy dom czy mieszkanie. Robimy to sami lub zatrudniamy w tym celu specjalistę. Ustalamy cenę, wszystkie formalności, przechodzimy do opisu nieruchomości i zdjęć, a czasem nawet nakręcenia filmu. Wszystko to ma przedstawić naszą ofertę w jak najlepszym świetle.

 • Rynek komputerów skurczył się o ok. 10 proc. w I półroczu 2018 roku. Najprostsze laptopy tracą na rzecz smartfonów.

 • Centra i parki handlowe podbijają mniejsze miasta

  W 2017 roku budowa centrów handlowych jeszcze mocnej skoncentruje się na mniejszych miejscowościach. Rozpoczęty w ciągu ostatnich dwóch lat trend utrzymają dwa czynniki: wzrost zamożności Polaków i uruchomione dotacje unijne. Pierwszy z nich ma wpływ na wysoki indeks siły nabywczej mieszkańców mniejszych miejscowości oraz decyzję o migracji mieszkańców z centrum miast na obrzeża aglomeracji. Drugi stanowi ogromny zastrzyk gotówki na rozbudowę infrastruktury drogowej.

 • Polacy wystawiają często negatywne komentarze firmom w internecie. Robią to z chęci rekompensaty i ostrzeżenia innych klientów.

 • Rekomendacje na wagę złota

  Dorośli Polacy chętnie zasięgają opinii najbliższego otoczenia lub szukają rekomendacji w internecie, zanim dokonają zakupu. Pozytywne opinie skutecznie motywują - pisze "Puls Biznesu".