• Informacje na temat:

  handel net

Artykuły na temat: handel net
 • Oszczędność czasu i wygoda (wskazało na nią 48 proc. badanych) oraz niższe ceny niż w sklepach tradycyjnych (45 proc.) to najważniejsze powody kupowania w internecie - wynika z raportu "E-handel Polska 2010", opracowanego przez ekspertów portalu Sklepy24.pl. Dla ponad 1/3 e-konsumentów istotne jest również to, że internet stwarza możliwość łatwego porównania ofert przed zakupem produktów. Jak...

 • Niechętnie podbijamy rynki rozwijające się

  Choć nasza gospodarka rośnie, polskie firmy wcale gremialnie nie zdobywają rynków krajów rozwijających się. Kraje te mają zaledwie dziewięcioprocentowy udział w naszym eksporcie.

 • Trzy specjalizacje IT, na które warto postawić w 2017 roku

  ..., przez handel i usługi, po obronność. Od kandydatów na specjalistów SAP wymaga się nie tylko znajomości technologii i języków programowania, ale również procesów biznesowych. Fachowcy od wdrażania(...) okazja do wymiany doświadczeń, networkingu i sprawdzenia, jakie możliwości daje rynek pracy. Rozwijać swoje kompetencje można zacząć od zaraz poprzez w uczestnictwo w największej w Polsce...

 • UOKiK: Czarny Piątek - prawa konsumentów

  Czy mogę reklamować towar kupiony w obniżonej cenie? Co zrobić, jeśli cena przy kasie okaże się wyższa niż na metce? Jak zrezygnować z zakupów w zagranicznym sklepie internetowym? Dziś Czarny Piątek. Zanim zrobisz zakupy, przeczytaj porady UOKiK oraz Europejskiego Centrum Konsumenckiego.

 • Szkocka stolica czeka

  ...dostępne są na ich stronach internetowych, np. www.tesco.com, www.asda.co.uk, www.morrisons.co.uk, www.lidl.co.uk). Agnieszka Tomaszewska Za dwa tygodnie wszystko o pracy w okolicach Edynburga(...) www.emito.net - portalu dla Polaków w Wielkiej Brytanii. - Ilu Polaków jest w Edynburgu i czy ich liczba się zmienia? - Zgodnie z naszymi statystykami oraz tymi, którymi operują media brytyjskie...

 • Jak będzie wyglądał podatek handlowy? Nowa danina ma promować CIT

  Trwają prace nad ostateczną wersją podatku handlowego. Przepisy mają uwzględniać płacony przez firmy podatek dochodowy.

 • Właściciele niewielkich firm handlowych obawiają się nowego podatku

  Małe firmy widzą swoją przyszłość optymistycznie. Pogorszenia sytuacji spodziewa się branża handlowa.

 • Na zakazie handlu najwięcej zyskało kilka branż

  Na zakazie handlu w niedziele skorzystało kilka branż, np. turystyka - powiedziała minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, pytana o raport ws. handlu, który ma być we wtorek przedstawiony podczas obrad rządu. Zdaniem ekspertów, zdecydowanym wygranym zakazu są stacje paliw.

 • Wielki powrót w branży e-commerce? Merlin.pl wraca do życia

  Spółka Topmall, dzierżawca marki Merlin.pl, jest na dobrej drodze w realizacji planu. Odzyskała dobre imię i klientów, a teraz walczy o udziały w rynku e-commerce.

 • W Europie kontrakty w dół, we wtorek dużo istotnych dla graczy danych makro. W zachodniej Europie kontrakty na indeksy spadają. We wtorek publikacja sporej dawki istotnych dla inwestorów danych makro - informują maklerzy.