• Informacje na temat:

  handel samochodami

Artykuły na temat: handel samochodami
 • Dolnośląskie: Brakuje pracowników w podstawowych zawodach

  ...proc. wskazań, najrzadziej w ramach sekcji handel i naprawa pojazdów samochodowych - 4 proc. wskazań.

 • Motoryzacja: Handel przechodzi do sieci

  Motoryzacja - zakaz handlu w niedzielę nie spowodował zwiększonego ruchu w internecie. Zdaniem ekspertów, najwięcej aut używanych sprzedaje się obecnie w soboty.

 • Zarabiają 1639 zł netto - średnia płaca w mikroprzedsiębiorstwach

  Według ostatniego raportu Głównego Urzędu Statystycznego, w 2014 roku działalność gospodarczą w Polsce prowadziło 1826,3 tys. mikroprzedsiębiorstw, czyli podmiotów o liczbie pracujących, która nie przekracza 9 osób. Oznacza to wzrost o ponad 4 proc. w skali całego roku. Najwyższy odsetek stanowiły firmy zajmujące się handlem i naprawą samochodów (26 proc.), administrowaniem (13 proc.), budownictwem (12 proc.) i przemysłem (9 proc.). W ubiegłym roku w mikroprzedsiębiorstwach było zatrudnionych...

 • MSW uśmierca handel z Rosjanami

  Przedsiębiorcy realnie tracą na zawieszeniu małego ruchu granicznego. Samorządowcy boją się wzrostu bezrobocia. Zawieszenie od 4 lipca małego ruchu granicznego przekłada się na spadek obrotów w handlu i usługach. Co więcej, sytuacja szybko się nie zmieni.

 • ..., to warto zapoznać się z danymi pokazującymi, jak wiele można zyskać poprzez sprawiedliwe traktowanie kobiet, poprzez docenienie ich roli i wpływu na biznes, handel, politykę.

 • Chcemy wyeliminować handel końmi na jarmarkach

  Skaryszewski samorząd i organizacja Centaurus działająca na rzecz zwierząt i ochrony przyrody porozumiały się w sprawie zmiany formuły imprezy "Wstępy", jednego z najstarszych i największych w Europie jarmarków konnych.

 • Zarobki w pionie sprzedaży - raport płacowy Sedlak & Sedlak 2016

  W pionie sprzedaży najwyższe wynagrodzenia otrzymywali dyrektorzy - mediana ich płacy całkowitej wyniosła 22 800 zł i była ponad cztery razy wyższa od przeciętnej pensji specjalistów. Wynagrodzenia osób na stanowiskach kierowniczych były około dwa razy niższe niż dyrektorów - 10 800 zł. Natomiast wynagrodzenia specjalistów były na poziomie 5600 zł. Dane ogólnopolskie prezentuje tabelka 1.

 • Chiny stawiają na samochody elektryczne. Niemcy pod presją

  Podróż ministra gospodarki RFN Sigmara Gabriela do Chin zbiega się z ogłoszeniem przez rząd w Pekinie programu rozwijania elektromobilności.

 • Czerwińska Według planów resortu finansów ustawa o podatku od sprzedaży detalicznej ma zostać uchwalona w połowie marca. Handel w niedzielę w Europie ● W większości krajów Unii Europejskiej handel w niedzielę jest zakazany (poza ściśle określonymi wyjątkami). W niektórych krajach dopuszczalna jest np. sprzedaż produktów żywnościowych na stacjach benzynowych, ale ich...

 • Handel: Targowiska i stacje wracają do łask

  Wydawać by się mogło, że supermarkety, centra handlowe i dyskonty zupełnie wypierają lokalne sklepy i kramy, jednak tradycyjne targowiska i bazarki mają się całkiem dobrze, nawet w największych miastach! Zdaniem analityków coraz więcej osób robi codzienne zakupy na stacjach benzynowych.