• Informacje na temat:

  handlowiec

Artykuły na temat: handlowiec
 • Ile zarabia handlowiec?

  Handlowcy nie narzekają na brak ofert pracy. Specjaliści do spraw handlu i sprzedaży są wciąż na pierwszym miejscu wśród najbardziej poszukiwanych pracowników. Przykład? Średnio 35 proc. wszystkich ogłoszeń, które napływają z każdej branży, jest skierowanych do specjalistów ds. handlu i sprzedaży - wynika z analiz serwisu Pracuj.pl.

 • Kraków: Handlowiec odpowie za sprzedaż odkurzacza po zawyżonej cenie

  O oszustwo oskarżyła krakowska prokuratura handlowca, który podczas prezentacji sprzedał starszej kobiecie za prawie 1600 zł odkurzacz sprowadzony z Wielkiej Brytanii za 35 zł. Policja przestrzega przed pochopnymi zakupami, robionymi pod wpływem chwili i presją "okazji".

 • Czy wygląd i zachowanie handlowca ma wpływ na jego pracę?

  Praca przedstawiciela handlowego opiera się na bezpośrednim kontakcie z klientem. To, jakie wrażenie zrobi na swoim rozmówcy, wpłynie na wyrobienie sobie przez niego opinii o firmie, którą dany handlowiec reprezentuje. Dlatego tak ważne jest, aby pracodawca określił dress code, czyli zbiór modowych zasad, których zatrudnieni w firmie będą musieli przestrzegać. Ale prócz tego osoby, których praca...

 • Ogromny bałagan z foliówkami. Handlowcy omijają fiskusa

  Przedsiębiorcy albo nie naliczają opłaty recyklingowej, a tym samym i VAT od niej, albo sprzedają grubsze torby wielokrotnego użytku. Zamieszanie jest też z podatkiem dochodowym i ryczałtem.

 • Handlowiec pilnie poszukiwany

  Skuteczny handlowiec może być cennym kapitałem dla przedsiębiorstwa, ponieważ dzięki swojemu doświadczeniu oraz zdobytym umiejętnościom daje firmie szanse na zwiększenie obrotów. Firmy z rynku IT(...). Przytoczone wyniki badań wskazują, że profesja handlowca jest szczególnie wymagająca i nie każdy jest w stanie jej sprostać. Specjalista idealny Dobry, czyli skuteczny handlowiec musi charakteryzować się...

 • Handlowcy protestowali przeciw projektowi nowego podatku

  Handlowcy prowadzący sklepy zrzeszone we franczyzowej Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan protestowali w Lublinie przeciwko zapisom w projekcie ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej. Obawiają się, że konstrukcja nowego podatku doprowadzi do upadku ich sklepów.

 • Firmy, które na pokazach sprzedawały starszym osobom garnki i sprzęt paramedyczny, zapłacą blisko 900 tys. zł kary. Dla poznańskiej firmy Eco-Vital jest...

 • - Tego podatku weekendowego nie było w konsultacjach, handlowcy są nim zaskoczeni, nie ukrywają rozczarowania. To może skończyć się horrendalnymi kolejkami w sklepach w piątek, na koniec dnia po pracy - w ten sposób Paulina Henning-Kloska z Nowoczesnej oceniła rządowe propozycje w sprawie podatku od sklepów wielkopowierzchniowych.

 • Handlowcy wciąż poszukiwani na rynku pracy

  ...znajomości języka obcego, handlowiec musi mieć zdolności negocjacyjne, dobrą prezencję oraz umieć budować dobre i trwałe relacje z klientami. To także praca przede wszystkim w drodze, dlatego(...) technicznym czy medycznym. - Handlowiec powinien przede wszystkim cechować się dużą determinacją w działaniu. Powinna być to osoba, która jest nastawiona na cel i łatwo się nie poddaje. Musi...

 • "W Europie wszystko drożeje, a u nas tanieje"

  Handlowcy z nowojorskiej metropolii są gotowi do przedświątecznej gorączki. Przecenami na zimowe towary przyciągają turystów z całego świata.