• Informacje na temat:

  harmonogram sesji gpw

Artykuły na temat: harmonogram sesji gpw
 • GPW utrzymuje harmonogram sesji do końca 2015 r.

  Obecne godziny trwania sesji giełdowej zostaną utrzymane do 31 grudnia 2015 roku - zdecydowała, na wniosek zarządu - Rada Giełdy na wczorajszym posiedzeniu. Zmiany w regulaminie giełdy, dotyczące utrzymania obecnego rozwiązania, wejdą w życie pod warunkiem udzielenia zgody na ich dokonanie przez Komisję Nadzoru Finansowego.

 • Raport bieżący nr 27/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd PETROLINVEST S.A. ("Spółka”)...

 • 12 kwietnia na głównym rynku GPW w Warszawie zadebiutuje biotechnologiczna spółka Pharmena, która przenosi swoje notowania z rynku NewConnect. Jednym z celów strategicznych debiutanta jest międzynarodowy rozwój sprzedaży innowacyjnych suplementów diety pod marką Menavitin.

 • W 2014 r. Grupa Kapitałowa GPW osiągnęła rekordowe przychody ze sprzedaży, które wyniosły 317,6 mln zł, co oznacza wzrost o 11,9 proc. rdr. Przychody z rynku finansowego w 2014 r. wyniosły 200,0 mln zł (spadek o 2,6 proc. rdr), natomiast z rynku towarowego wzrosły o 50,6 proc. rdr do 114,5 mln zł i na koniec 2014 r. stanowiły 36,0 proc. przychodów ze sprzedaży Grupy GPW (wobec 26,8 proc. w 2013

 • Pierwsze dwa dni tygodnia na GPW dawały nadzieję, iż polski rynek akcji relatywną siłą sygnalizuje nadchodzące wzrostowe odreagowanie. Wczorajsza sesja przyniosła znowu dobrze znaną, trudną do uzasadnienia, fatalną słabość, która od długiego czasu odbiera ochotę do inwestowania na polskiej giełdzie.

 • Raport bieżący nr 10/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd spółki "PC Guard” S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje,...

 • Atrakcyjna oferta Playa

  Oferta publiczna właściciela operatora telefonii komórkowej Play, ma objąć do 121,6 mln istniejących akcji spółki. Cena maksymalna akcji została ustalona na 44 zł, co oznacza, że wpływy z oferty mogą sięgnąć ok. 5,3 mld zł - podało Play Communications w prospekcie emisyjnym. Debiut spółki na GPW zaplanowano wstępnie na 27 lipca. Analitycy PKO BP wyceniają Playa na 39,2-52,8 zł za akcję.

 • Od dziś do 25 listopada 2014 r. jednostkowe prawa poboru akcji nowej emisji Grupy Lotos S.A. ("Lotos", "Spółka") będą notowane na GPW. O trzy dni dłużej potrwa przyjmowanie zapisów w wykonaniu prawa poboru oraz zapisów dodatkowych. Oferta publiczna akcji Grupy Lotos S.A. wchodzi w decydującą fazę.

 • Dramatyczna sytuacja w górnictwie

  Minister energii Krzysztof Tchórzewski nie wyklucza, że sektor energetyczny będący kluczową branżą na GPW będzie uczestniczyć w finansowaniu Nowej Kompanii Węglowej, lecz nie odbędzie się to na zasadzie łączenia spółek czy kupnie.

 • Środowa sesja przyniosła niewielkie zmiany głównych indeksów na GPW w Warszawie. WIG rozpoczął rynkowe zmagania bardzo blisko wtorkowego punktu odniesienia, podobnie jak grupujący największe spółki indeks WIG20. Jeszcze przed południem WIG20 osiągnął śródsesyjne maksimum, ocierając się o pułap 2.350 pkt.