• Informacje na temat:

  hathaway

Artykuły na temat: hathaway
 • Najlepiej zarabiające aktorki w 2015 roku

  Trzecie miejsce zajęła Melissa McCarthy, której wynagrodzenie wycenia się na 23 mln dolarów. Zobaczyć ją możemy na przykład w "Tammy" oraz "Agentce". Pierwszą dziesiątkę najlepiej opłacanych aktorek zamykają Anne Hathaway i Kristen Stewart. Obie zarobiły po 12 mln dolarów. Na liście znajduje się tylko jedna kobieta spoza Stanów Zjednoczonych. Jest to Chinka Binbing Fan, znana zachodniej...

 • Indeks WIG20 podejmuje kolejną próbę przebicia się przez najbliższy techniczny opór. Notowania barometru dużych spółek podczas pierwszej sesji tego tygodnia przetestowały górne ograniczenie kanału wzrostowego znajdujące się na poziomie 2.385 pkt. Na kontynuację wzrostów nie pozwoliła jednak koniunktura zewnętrzna.

 • Google zdeklasowany. To Amazon jest dziś najcenniejszą marką świata

  Sklep internetowy Amazon zepchnął Google z pierwszego miejsca na liście najbardziej wartościowych marek na świecie, przygotowywanej co roku przez firmę BrandFinance. Ta pierwsza marka jest warta ponad 150 mld dol. W ciągu ostatniego roku "podrożała" o ponad 40 proc.

 • Wzrosty na Wall Street po danych z rynku pracy i wynikach Wal-Mart

  Czwartkowa sesja na nowojorskich giełdach przyniosła wzrosty głównych indeksów po najnowszych danych z amerykańskiego rynku pracy oraz dobrych wynikach kwartalnych sieci detalicznej Wal-Mart. Indeks Dow Jones zanotował kolejny historyczny rekord.

 • Dzisiejsza sesja stanowiła postój w trwającej drugi tydzień korekcie spadkowe. Sprzyjały temu mieszane dane zawarte w raportach kwartalnych spółek oraz oczekiwanie na jutrzejsze dane z rynku pracy. Sesja zaczęła się na niewielkich plusach i na tym poziomie indeksy pozostawały do południa.

 • Ekonomista Nasdaq: Polski rynek finansowy poczynił wielkie postępy. Problemem jest dostęp do informacji

  Mimo decyzji o brexicie trwają prace nad fuzją giełd w Londynie i Frankfurcie. Także CEESEG, połączone giełdy praska i wiedeńska, dokupiły akcje tej pierwszej do blisko stu procent. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zarzuciła przed ponad dwoma laty plany połączenia z Wiedniem. Tymczasem współpraca parkietów nie musi się kłócić z budową giełd narodowych.

 • Wall Street w dół, największy spadek od sierpnia

  Wtorkowa sesja na nowojorskich giełdach zakończyła się pogłębieniem zapoczątkowanych dzień wcześniej spadków, a inwestorzy doświadczyli tego dnia największej zniżki od sierpnia 2017 r. Analitycy coraz bardziej obawiają się możliwości wystąpienia korekty.

 • Bill Gates i Warren Buffett, czyli drugi i trzeci na liście najbogatszych ludzi świata, wbijają szpile w kryptowaluty. Buffett dość obrazowo przyrównał bitcoina do trucizny na szczury... Czy negatywne komentarze rekinów biznesu wpływają na notowania kryptowalut i czy mogą stanowić element biznesowej strategii? - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

 • Niezbyt udana środowa sesja, a szczególnie jej końcówka, nie nastrajała zbyt optymistycznie na czwartek. Handel wystartował nieznacznie poniżej poziomów poprzednich zamknięć.

 • Wczorajsza sesja giełdowa na rynkach akcyjnych miała bardzo niejednorodny charakter. Indeksy azjatyckie silnie tąpnęły, a regionalny lider, hongkoński Hang Seng (który składa się z chińskich Blue Chipów i jest bardziej dostępny dla zagranicznego inwestora niż szerszy indeks Shanghai Composite) przecenił się o niemal -3 proc.