• Informacje na temat:

  hays

Artykuły na temat: hays
 • HAYS Poland otwiera oddział w Krakowie

  HAYS Poland, firma będąca światowym liderem w zakresie rekrutacji specjalistycznej otworzyła nowe biuro w Krakowie. Małopolski oddział HAYS jest piątym z kolei w Polsce, po dotychczas działających placówkach w Warszawie, Katowicach, Trójmieście i Wrocławiu.

 • Raport bieżący nr 36/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd BBI Development S.A. (dalej: ,,Emitent”) informuje, że w dniu...

 • Jakie są zarobki w firmach farmaceutycznych?

  Ile zarobi lekarz zatrudniony w firmie farmaceutycznej? Kogo będę rekrutować koncerny farmaceutyczne w najbliższym czasie? Hays Poland publikuje raport płacowy.

 • Na obrzeżach hrabstwa Kings (Kalifornia), przy drodze I-5, leży kraina marzeń. 30 km kw. ziemi uprawnej... przeznaczone pod budowę miasta przyszłości - przynajmniej zdaniem Quaya Haysa.

 • Ponad 60 proc. pracowników zmieniło firmę pod wpływem rekomendacji znajomych

  ...60 proc. osób zmieniło pracę pod wpływem rekomendacji znajomych, a prawie 80 proc. przyjętych do firmy pracowników wcześniej kogoś już w niej znało - wynika z danych Hays Recruiting. Pracodawcy stosują więc nowe narzędzia wykorzystujące programy rekomendacji pracowniczych. Często robią to przez media społecznościowe, które znacząco zmieniają proces rekrutacji.

 • Amerykańscy inwestorzy wybierają Polskę

  Według danych z raportu Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) i firmy Hays, wśród zagranicznych inwestorów z sektora usług dla biznesu zdecydowanie przodują Stany Zjednoczone. Amerykańskie przedsiębiorstwa stanowią blisko 1/4 wszystkich firm z branży. Dlaczego inwestorzy zza oceanu coraz częściej wybierają Polskę w miejsce tańszych Indii, Filipin czy krajów Ameryki

 • Sprawdź, czy twoja pensja nie jest zagrożona

  Spadek wynagrodzeń nie grozi wykwalifikowanym pracownikom z branży farmaceutycznej, IT, finansowej oraz budowlanej - wynika z raportu firmy Hays Poland.

 • Banki będą zatrudniać ekspertów od e-bankowości i obsługi zamożnych klientów

  Wraz z przenoszeniem bankowości do internetu instytucje finansowe będą zmniejszały sieć stacjonarnych placówek. W związku z tym wiele nowych miejsc pracy w tym sektorze będzie związanych z nowoczesnymi technologiami.

 • Płace wszystkim spadają

  Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland - lider w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz kadry zarządzającej, opracowała raporty płacowe za pierwsze półrocze 2009 r. dla różnych branż oraz stanowisk. Zestawienie prezentujące poziom wynagrodzeń na terenie Polski zostało przygotowane na podstawie prowadzonych przez HAYS projektów rekrutacyjnych.

 • Firmy informatyczne zwiększą zatrudnienie. Poszukiwani będą też pracownicy do e-bankowości

  Wydłużenie wieku emerytalnego, stworzenie kierunków dedykowanych i programów aktywizacyjnych dla młodzieży sprawiło, że zwiększyła się liczba pracowników na rynku. Wprowadzenie prosocjalnych rozwiązań spowodowało jednak zmniejszenie elastyczność rynku pracy. Na niedobór wykwalifikowanej kadry narzekają firmy informatyczne. Rośnie też zapotrzebowanie na pracowników w centrach badań i rozwoju. Rozwój e-bankowości sprawia, że pojawi się więcej stanowisk technologicznych