• Informacje na temat:

  herbert wirth

Artykuły na temat: herbert wirth
 • Wypowiadają wojnę związkom zawodowym!

  Prezes KGHM Herbert Wirth w wywiadzie dla "DGP" otwarcie przyznaje: nie będzie postulowanych przez związkowców podwyżek. Co więcej, nie wyklucza zmiany obowiązującego od 11 lat układu zbiorowego. W jego ślady chcą iść inni. Pracodawcy domagają się zmian w ustawie związkowej. Chodzi im o podniesienie progu reprezentatywności do 33 proc., wyprowadzenie związków poza firmę oraz finansowanie ich...

 • Herbert Wirth odwołany z funkcji prezesa KGHM. Nowym prezesem Krzysztof Skóra

  Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź odwołała prezesa KGHM Herberta Wirtha i powołała na to stanowisko Krzysztofa Skórę - poinformowała spółka w komunikacie.

 • Średnia płaca w KGHM w 2011 roku wzrośnie rok do roku o 4,6 procent

  .... - Wynagrodzenia w KGHM rosną systematycznie od kilku lat m.in. poprzez przeszeregowania, premie i nagrody z zysku - mówi Herbert Wirth prezes Polskiej Miedzi. - Zdajemy sobie jednak sprawę, że w obecnym systemie...

 • Prezes KGHM: Kombinat powinien kupić do 2020 r. podobnej klasy aktywo jak Sierra Gorda

  - KGHM powinien w perspektywie do 2020 roku kupić podobnej klasy aktywo jak Sierra Gorda w Chile - uważa prezes KGHM Herbert Wirth. Dodał jednak, że nie są prowadzone żadne rozmowy.

 • Stworzył imperium, które ruszyło na podbój świata

  W ciągu siedmiu lat zarządzania z państwowego miedziowego molocha stworzył metalowe imperium, które ruszyło na podbój świata. Teraz ciągnie za sobą inne polskie firmy, bo chce, żeby powtórzyły jego sukces. Prezes KGHM Polska Miedź - Herbert Wirth, menedżer o nerwach ze stali, który potrafi zrobić z kopalni dochodowy biznes.

 • KGHM czeka trudny rok

  KGHM spodziewa się, że 2015 r. będzie trudny, ale słaby złoty pomoże spółce - poinformował Herbert Wirth, prezes KGHM. Nie chciał zdradzić jakie są założenia KGHM dotyczące średnich cen miedzi w 2015 r.

 • Polski koncern jest największym producentem na świecie

  - W KGHM warto inwestować, a wyniki świadczą o stabilności firmy - przekonywał w poniedziałek prezes spółki Herbert Wirth. Władze KGHM Polska Miedź omówiły wyniki finansowe spółki za I kwartał 2015 roku. W raporcie "World Silver Survey" podano, że polski koncern jest największym na świecie producentem srebra.

 • Raport bieżący nr 14/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. przekazuje...

 • Raport bieżący nr 25/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. przekazuje...

 • Innowacje w Polsce - wyzwania i bariery

  Polska zajmuje dalekie miejsce w rankingach innowacyjności. Odpowiedzi na pytanie, co trzeba zrobić, aby przybliżyć się do europejskiej czołówki nowoczesnych gospodarek, szukali uczestnicy debaty "Wdrażanie projektów innowacyjnych w Polsce - wyzwania i bariery". Debatą zorganizowała Polska Agencja Prasowa, a poprowadziła ją red. Agnieszka Łakoma.