• Informacje na temat:

  holandia zarobki

Artykuły na temat: holandia zarobki
 • Zarobki Polaków w Holandii

  Holandia jest kolejnym krajem, który po wstąpieniu do Unii Europejskiej zaczął kusić Polaków wysokimi zarobkami. Jak podaje CBS Statistics Netherlands, na dzień 1 lipca 2014 roku przebywało na(...) z ofert pracy portali: sherpa.pl, poloniusz.pl, praca-holandia24.pl. Wydatki na życie Jak podaje NBP emigranci przebywający w Holandii ponad 3 lata wydają ponad połowę zarobionych pieniędzy na utrzymanie...

 • W 10 lat Polacy zarobili w UE 885 miliardów złotych

  W ciągu 10 lat naszej obecności w strukturach Unii Europejskiej, Polacy zarobili w sumie ponad 885 mld złotych (w latach 2004-2014). Na wyjazd do pracy za granicą zazwyczaj decydują się mężczyźni, a kraje, które wybierane są najczęściej to: Wielka Brytania, Niemcy i Holandia. To wyniki najnowszego raportu na temat emigracji Polaków, przeprowadzonego przez firmę Euro-Tax.pl.

 • Holandia atrakcyjnym rynkiem pracy dla Polaków?

  ...podium plasuje się również Holandia, gdzie liczba przebywających Polaków wzrosła w porównaniu do 2016 r. o 3,4 proc. Wielka Brytania od wielu lat dla Polaków ważnym miejscem emigracji zarobkowej(...) czasie to Holandia jest wymieniana jako bardzo atrakcyjne i przyjazne miejsce do pracy i życia dla Polaków. Zauważamy wzrost zainteresowania zatrudnieniem w tym kraju - mówi Patrycja Liniewicz...

 • NBP: Polacy przesłali do Polski 4,3 mld złotych

  Jak podał NBP w opublikowanym w piątek raporcie, najwięcej środków z tytułu pracy Polaków za granicą napływa z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Znacząco rośnie liczba naszych emigrantów w Holandii.

 • Praca w Holandii za pośrednictwem agencji pracy

  Wiele osób najczęściej wyjeżdża do pracy zarobkowej do Niemiec, Anglii czy Francji, uważając, że duże kraje zapewniają automatycznie lepsze zarobki. Tymczasem równie atrakcyjne rynki pracy oferują mniejsze europejskie państwa. Jednym z nich jest Holandia, gdzie pracę najłatwiej znaleźć za pośrednictwem agencji pracy.

 • Polska zarabia na emigracji?

  Eksperci biją na alarm - nie dość, że mieszkający za granicą Polacy nie chcą wracać, to na dodatek liczba osób na stałe żegnających się z naszym krajem systematycznie rośnie. Oznacza to zagrożenie nie tylko dla funkcjonowania ZUSu, ale dla całej gospodarki. Czy na pewno?

 • Praca w Holandii przez agencję pracy

  Wiele osób najczęściej wyjeżdża do pracy zarobkowej do Niemiec, Anglii czy Francji, uważając, że duże kraje zapewniają lepsze automatycznie zarobki. Tymczasem równie atrakcyjne rynki pracy oferują mniejsze europejskie państwa. Jednym z nich jest Holandia, gdzie pracę najłatwiej znaleźć za pośrednictwem agencji pracy.

 • Nie sprzedamy zakazu handlu w niedzielę za podwójne stawki za pracę w niedzielę - napisała na Twitterze minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

 • Praca w Holandii? Nie daj się oszukać!

  Zgodnie z komunikatem Centrum Badania Opinii Publicznej, trzecim najchętniej wybieranym kierunkiem migracji zarobkowej jest Holandia (18 proc.). Coraz chętniej wybieramy ten kraj, ale często jesteśmy nieprzygotowani do wyjazdu, przez co łatwo możemy być oszukani przez nieuczciwych pracodawców. Problem jest na tyle poważny, że w jego rozwiązanie zaangażowała się Ambasada Holandii w Warszawie...

 • Polski rolnik najbiedniejszy w UE

  Ogromna przepaść między dochodami rolników z Polski i krajów starej Unii Europejskiej. Tak wynika z analizy raportu w tej sprawie, który właśnie opublikowała Komisja Europejska.