• Informacje na temat:

  holding

Artykuły na temat: holding
 • Lublin: Powstanie największy kompleks biurowy w regionie

  ...​Kompleks biurowy o łącznej powierzchni 80 tys. metrów kwadratowych, największy w regionie, wybuduje w Lublinie miejscowy deweloper Centrum Zana Holding. Może tam powstać do 10 tys. miejsc pracy.

 • Getin Holding otrzymał wypowiedzenie umowy ws. sprzedaży Carcade

  Getin Holding otrzymał od Siderock Trading and Investments Limited pismo wypowiadające warunkową umowę sprzedaży Carcade.

 • Luxoft inwestuje w Warszawę. Nowe miejsca pracy w IT w Polsce

  ...​Luxoft Holding, Inc. (NYSE: LXFT), wiodący dostawca usług rozwoju oprogramowania i innowacyjnych rozwiązań IT dla globalnej bazy klientów, ogłosił dziś otwarcie nowego centrum w Warszawie. Jego specjaliści będą odpowiedzialni za projekty z zakresu rozwoju oprogramowania dla kluczowych klientów Luxoft z branży bankowej. Firma planuje rekrutację m.in. programistów .Net, Java,C++, a także...

 • Getin Holding wycofa się z Rosji

  Getin Holding wycofuje się z Rosji. Spółka poinformowała, że sprzedaż Idea Bank Rosja powinna w pozytywnie wpłynąć na wyniki finansowe działalności całej grupy Getin Holding.

 • Spadła sprzedaż, 4800 osób pójdzie na bruk

  Roche Holding AG, szwajcarski producent farmaceutyków, musi zwolnić 4800 pracowników (3500 w USA) aby zaoszczędzić w dwa lata 2,4 mld USD.

 • Elemental Holding - europejski lider w recyklingu elektroniki i katalizatorów - rozpoczyna przegląd opcji strategicznych w celu wejścia w nowe segmenty działalności, realizacji kolejnych inwestycji oraz dywersyfikacji źródeł finansowania. Spółka rozważa rozszerzenie działalności w zakresie recyklingu baterii i dalszą ekspansję zagraniczną.

 • Nowatorski system identyfikacji i lokalizacji pracowników

  ...- Katowicki Holding Węglowy przygotowuje się do wdrożenia nowatorskiego systemu identyfikacji i lokalizacji pracowników pod ziemią. Ma on nie tylko informować o zagrożeniach, ale i zapobiegać im - np. zatrzymując podziemną kolejkę, gdy na jej drodze stanie górnik.

 • Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Emperia Holding zdecydowaną większością przegłosowało uchwałę dotyczącą zmiany statutu spółki. Przyjęcie uchwały poparli akcjonariusze reprezentujący aż 97,7 proc. głosów uczestniczących w walnym zgromadzeniu. Spełniony został w ten sposób jeden z warunków wezwania do sprzedaży 100 proc. akcji Emperii Holding ogłoszonego przez MAXIMA GRUPĖ, na

 • Katowicki Holding Węglowy zwiększył liczbę etatów dla związkowców, którzy nie musieli pracować, finansował prezenty i płacił za zagraniczne wyjazdy. Takie są - jak podaje "Gazeta Wyborcza" - ustalenia kontrolerów NIK.

 • Wiceprezes Katowickiego Holdingu Węglowego (KHW) ds. ekonomiki i finansów Jarosław Jaromin będzie kierował zarządem tej spółki do czasu wyboru jej nowego szefa. Holding, który w marcu zbył swoje kopalnie na rzecz PGG, czeka też na decyzje właścicielskie w sprawie swojej przyszłości.