• Informacje na temat:

  home broker zarobki

Artykuły na temat: home broker zarobki
 • Eksperci zarabiają krocie!

  Osoby wyceniające i zarządzające nieruchomościami oraz pośredniczące w ich obrocie osiągają miesięczne zarobki nawet kilkanaście razy przewyższające średnią krajową. Uzyskanie licencji na wykonywanie tych zawodów wymaga czasu, nauki i jest kosztowne. Powszechna jest jednak praktyka zatrudniania osób bez licencji.

 • W Łodzi są najtańsze mieszkania, a w Krakowie najdroższe

  Przeciętny łodzianin musi na ratę kredytu hipotecznego za 50-metrowe mieszkanie przeznaczyć prawie 29 proc. swojej pensji. Mieszkaniec Krakowa potrzebuje wydać o połowę więcej, bo ponad 43 proc. Home Broker sprawdził relację cen mieszkań do zarobków na największych rynkach.

 • Płaca minimalna - jednakowa stawka dla całej Unii Europejskiej?

  .... Wystarczy porównać koszty życia, przykładowo ceny mieszkań w różnych miastach w Polsce. Według Home Broker, przeciętna cena 1 m2 w Warszawie to 7 133 zł, natomiast w Olsztynie - 4 382 zł. Poziom płacy(...) obowiązuje nieco obniżone minimum - 1400 zł brutto. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2015 W niektórych państwach na świecie, takich ja USA, Kanada, Meksyk...

 • Ostatnia chwila na inwestycję w studencki najem

  Chcesz zarabiać na wynajmowaniu mieszkania studentom? Czasu zostało niewiele, a pracy i formalności cała masa. Mieszkanie trzeba znaleźć, kupić, przygotować do wynajmu, a potem oddać odpowiedniemu lokatorowi. Nagrodą może być zysk na poziomie cztery razy wyższym niż na przeciętnej bankowej lokacie - wynika z szacunków Home Brokera.

 • Belfer - klient lubiany, ale nie wyróżniany

  Z okazji obchodzonego dziś Dnia Nauczyciela Home Broker przeanalizował jak banki traktują tę grupę zawodową. Żaden z banków nie przygotował kredytu mieszkaniowego skrojonego specjalnie dla belfrów(...) Proceduralne podejście banków może nieco dziwić. Doświadczenia doradców Home Broker wskazują bowiem, że nauczyciele są dosyć "lubianą" przez banki grupą zawodową. Po pierwsze sfera budżetowa, zwłaszcza, gdy...

 • Inwestowanie w mieszkania coraz mniej opłacalne

  W zdecydowanej większości miast rentowność inwestycji w mieszkanie na wynajem spada. Źródeł tego trendu należy szukać w dynamicznym wzroście cen mieszkań w ostatnim roku. Stawki najmu nie nadążają za wzrostem cen mieszkań, rośnie też konkurencja. W efekcie rentowność inwestycji w mieszkanie na wynajem spada. Średnio dla największych miast jest to obecnie 5,02 proc. netto w skali roku, podczas gdy jeszcze pół roku temu wartość ta przekraczała 5,3 proc.

 • Umowy śmieciowe bankom niestraszne

  ...zgodnie z analizą procedur bankowych, przeprowadzoną przez Home Brokera, pracownik "śmieciowy" dostanie kredyt hipoteczny. Do tego dotknie go mniejsza biurokracja niż przedsiębiorcę prowadzącego własną działalność gospodarczą, a czasami wręcz będzie mu łatwiej niż etatowcowi zatrudnionemu na czas określony. Sprawdzone przez Home Broker banki możemy podzielić na trzy grupy: te w których umowa...

 • Wynajem: "Pokój od zaraz"

  Cena czy lokalizacja? Balkon czy dobre sąsiedztwo? Firma Gumtree we współpracy z partnerami sprawdziła, jakie informacje są decydujące dla osób szukających mieszkań na wynajem oraz jakie mieszkania realnie są dostępne na rynku. Wyniki w najnowszym raporcie "Pokój od zaraz".

 • Rentowność najmu w największych polskich miastach

  Mieszkanie na wynajem to niezmiennie atrakcyjna lokata kapitału. Nie należy jednak zapominać, że z wyższymi potencjalnymi zyskami łączy się ryzyko. W przeciwieństwie do bankowych lokat nie mamy tu z góry znanych odsetek i terminu zapadalności.

 • Inwestycja w mieszkanie na wynajem - dobra alternatywa dla lokat

  Wyższe ceny mieszkań w Łodzi i Warszawie sprawiają, że miasta te tracą na atrakcyjności dla osób, które chciałyby kupić tam nieruchomość na wynajem, bo za cenami nie idą stawki najmu. Nie zmienia to faktu, że średnia oczekiwana rentowność najmu nadal znacząco przewyższa zyski z bankowych depozytów.