• Informacje na temat:

  hotel le palais warszawa

Artykuły na temat: hotel le palais warszawa
 • Grupa Mercor, należąca do grona liderów europejskiego rynku w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, zakończyła rok obrotowy 2014/2015 (1.04.2014 - 31.03.2015) poprawą poziomu sprzedaży i wyniku netto.

 • Wynik Warimpexu pod wpływem rosyjskiego kryzysu

  Wstępny wynik finansowy za rok 2014 potwierdzony: Straty z tytułu wyceny i różnic kursowych w Rosji najistotniejszą przyczyną wyniku finansowego netto za 2014 rok, który wynosi -35,3 mln Euro

 • Krótko po ukończeniu i otwarciu biurowca Le Palais w Warszawie, na początku tego roku spółka Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG podpisała z funduszem IVG Warschau Fonds umowę przedwstępną sprzedaży tej nieruchomości.

 • Spółka Warimpex Finanz-und Beteiligungs AG (GPW: WXF) zakończyła roboty budowlane w budynku biurowym Le Palais w Warszawie. Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ul.Próżnej i Placu Grzybowskiego w dzielnicy Central Business District (CBD) w Warszawie. Oferta obejmująca ok. 6677 m kw. powierzchni biurowej klasy A wraz z powierzchnią handlowo-usługową na parterze przyciągnęła cieszących

 • Jak zapowiadano na początku roku, sprzedaż Le Palais Offices w Warszawie funduszowi IVG Warschau Fonds została ostatecznie zamknięta. Sfinalizowanie transakcji nastąpiło niespełna osiem miesięcy od ukończenia i otwarcia tego biurowca. Łączna cena sprzedaży nieruchomości wyniosła 31 mln euro.

 • Warimpex, deweloper specjalizujący się w budowie hoteli, spodziewa się znaczącego wzrostu przychodów oraz dwucyfrowego wzrostu aktywów netto w 2007 roku - powiedział na konferencji prezes Warimpeksu, Franz Jurkowitsch.

 • Warimpex przeprowadzi ofertę do 10 milionów akcji, w tym emisję do 6 milionów nowych akcji na finansowanie strategii. Przedział cenowy akcji wynosi od 8,50 euro do 13 euro za akcję.

 • Pierwszy kwartał 2013 przyniósł firmie Warimpex liczne pozytywne impulsy w obszarze transakcji, projektów deweloperskich i wzmocnienia struktury finansowania. Wyniki hoteli w I kwartale utrzymywały się na stałym poziomie. Uwzględniając joint ventures, udało się uzyskać niewielki wzrost w wysokości 2 %.

 • Wstępne wyniki finansowe wskazują na pozytywny rozwój spółki Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG w minionym roku obrotowym 2012. Największym wydarzeniem roku 2012 i jednocześnie największą transakcją w sektorze hotelarskim w historii firmy jak również na polskim rynku była sprzedaż 50%-wego udziału w hotelu InterContinental w Warszawie.

 • EBITDA i EBIT wzrosły do 14,8 mln Euro wzgl. 12,1 mln Euro (+ 31 % wzgl. + 53 %). Wynik finansowy w wysokości 2,4 mln Euro . Większa koncentracja na nieruchomościach biurowych warunkuje zmianę metody ich wyceny. według wartości rynkowej