• Informacje na temat:

  htc czy samsung

Artykuły na temat: htc czy samsung
 • Najpierw laptopy, teraz smartfony. Chińczycy zmonopolizują świat nowych technologii?

  To konkurencja ze strony tanich chińskich marek zmusiła Samsunga do wycofania się z europejskiego rynku laptopów. Teraz ten sam los może spotkać producentów smartfonów, którzy muszą mieć się na baczności przed rosnącą potęgą Państwa Środka.

 • W 2025 roku rynek wirtualnej rzeczywistości może wyprzedzić rynek telewizyjny

  Analitycy Goldman Sachs oceniają, że rynek wirtualnej rzeczywistości może być za 10 lat wart 80 miliardów dolarów.

 • Media: Rynek wirtualnej rzeczywistości osiągnie wartość 50 mld dolarów

  Do 2025 roku globalny rynek wirtualnej rzeczywistości ma osiągnąć wartość blisko 50 mld dolarów. Ubiegły rok był przełomowy na tym rynku.

 • Google stworzy komórki

  Ekspansja Google, giganta internetowego robiącego furorę na rynku nowych technologii, nie zna granic. Firma oferuje już nie tylko najbardziej popularną wyszukiwarkę internetową, skrzynkę pocztową Gmail, czy satelitarne zdjęcia całej kuli ziemskiej poprzez Google Earth. Teraz chce zostać nowym operatorem komórkowym i zarazem producentem telefonów.

 • Spółka ABC Data (GPW :ABC) podpisała umowę z firmą ZTE, dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań sieciowych. Tym samym ABC Data rozwija dystrybucję produktów GSM.

 • Notowana na GPW spółka ABC Data (walor: ABC) uruchomiła sprzedaż materiałów eksploatacyjnych pod własną marką "colorovo" w Czechach i na Słowacji. To kolejne kraje, po Polsce i Litwie, w których firma poszerza ofertę o własne produkty.

 • Spółka ABC Data (GPW: ABC) - na bazie autorskiego pomysłu i z wykorzystaniem własnej, internetowej platformy sprzedażowej InterLink - uruchomi CloudLink, pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej internetowy system sprzedaży usług i produktów wykorzystujących platformę Windows Azure firmy Microsoft. To pierwszy tego typu projekt w naszej części Europy realizowany przez Microsoft wspólnie z dystrybutorem.

 • Kill switch rozwiązaniem plagi kradzieży komórek?

  Amerykanie bronią się przed rosnącą plagą kradzieży sprzętu elektronicznego, głównie smartfonów. Najpóźniej w lipcu 2015 roku standardem stać ma się kill switch, czyli zabezpieczająca funkcja "przycisku śmierci".