• Informacje na temat:

  hydraulik zarobki

Artykuły na temat: hydraulik zarobki
 • Zarobki Polaków w Holandii

  ...coraz mniej zarobionych pieniędzy przekazują do kraju, a zaczynają wydawać na miejscu. Średnie zarobki i płaca minimalna W 2012 roku w kraju tulipanów polski imigrant mógł średnio zarobić 1 500(...) za 140 godzin pracy. Następnie zarobki wzrastają od 15 proc. do 18 proc. wraz z każdym kolejnym ukończonym rokiem życia (aż do 23 lat). Kwoty podane w tabeli 1. dotyczą osób bezdzietnych. Nie...

 • Szara strefa bardziej powszechna niż się wydaje

  Portal rynekpracy.pl przeprowadził badanie zasięgu szarej strefy. Podczas ankiety telefonicznej wśród osób, które oferują usługi dla ludności, pytano, czy badani skłonni by byli wykonać usługę bez rachunku. Co się okazało?

 • ​Zarobki budowlańców w Europie. W tych krajach opłaca się pracować na budowie

  Francji zarabia 16,6 euro za godzinę, stolarz, murarz i betoniarz - od 17,6 do 19,3 euro, z kolei blacharz - 18,1, a hydraulik - 19,2 euro za godzinę. Robotnik budowlany? Ten dostanie 19,3 euro za(...). Niemcy Niemieckie płace w budowlance są najwyższe. Zarobki wykwalifikowanego pracownika sięgają nawet 22 euro za godzinę, szczególnie we wschodniej części kraju. W zachodniej będzie to 14,7 euro za...

 • Wynajem pod kontrolą, czyli o co warto zapytać przyszłego lokatora przed podpisaniem umowy

  Niemal co piąty student rozpoczynający naukę na polskich uczelniach wynajmuje pokój lub całe mieszkanie. Dla osób dysponujących lokalem tego typu, sierpień, wrzesień i początek października będą idealnym czasem do znalezienia lokatorów.

 • Zarobki nad Tamizą

  ...godzinę. Dotyczy to jednak specjalistów zatrudnionych w angielskich firmach. Zarobki osób pracujących na Wyspach pod polskim kierownictwem nie są już tak wysokie. Wśród dobrze wynagradzanych fachowców(...) firmy. Pod warunkiem, że nie mają problemów ze znalezieniem zleceń i potrafią właściwie wycenić swoją pracę. Fabryki samochodów Atrakcyjne zarobki czekają też na Polaków w brytyjskiej branży...

 • Chcesz wynajmować pokoje letnikom? Oto 3 podpowiedzi

  Tylko w ubiegłym roku turyści wykupili w naszym kraju 84 miliony noclegów. To o 4,5 miliona więcej, niż w roku ubiegłym , a prognozy na 2018 są jeszcze bardziej optymistyczne. Nic dziwnego, że jak na drożdżach rośnie prywatna baza noclegowa - w ubiegłym roku tylko 47 proc. turystów nocowało w hotelach. Ministerstwo Sportu i Turystyki pracuje nad nowymi przepisami, które zrównają "mieszkania czy pokoje na doby" z obiektami hotelowymi by zarabiać w ten sposób.

 • Zarobki Polaków w Norwegii

  Norwegia to prawdziwe zarobkowe eldorado dla naszych rodaków. Zapotrzebowanie norweskiego rynku pracy na specjalistów, w szczególności budowlanych, jest olbrzymie. Dlatego tak wielu naszych rodaków decyduje się na pracę w tym kraju na stałe. Poniżej przedstawiamy porównanie cen w obu krajach, liczbę imigrantów oraz zarobki na stanowiskach, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków.

 • Zarobki pracowników szeregowych w 2010 roku

  Mediana wynagrodzenia całkowitego brutto pracowników szeregowych wyniosła 2318 zł - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak. Jednocześnie, mediana wynagrodzeń specjalistów wyniosła 3800 zł, kierowników - 5300 zł. Wynagrodzenie typowego dyrektora przekraczało 10 000 zł.

 • Zarobki Polaków we Francji

  ...ostatnich 10 lat, przedstawia wykres 1. Widzimy, że zarobki w tym kraju wzrosły w ciągu tych lat o prawie 20 proc.  Natomiast stawki wynagrodzenia za godziny nadliczbowe są ustalane dla wielu(...) zatrudnienie na stanowisku pokojówek oraz recepcjonistów. Ich zarobki są zbliżone i sięgają 1500 euro miesięcznie. W ostatnich latach popularne stały się też oferty pracy dla par przy dbaniu o apartamenty...

 • Kampania "powrót do ojczyzny"

  Nie było najazdu "polskich hydraulików", bezrobocie nie wzrosło, a rynek pracy tylko zyskał dzięki przyjazdowi imigracji zarobkowej z nowych państw UE - pisze "La Repubblica", która publikuje cykl artykułów poświęconych temu zjawisku. Gazeta zwraca uwagę, że Polska jako pierwszy kraj, zaczyna wprowadzać kampanię powrotu do ojczyzny.