• Informacje na temat:

  id logistics

Artykuły na temat: id logistics
 • Co najmniej 400 osób znajdzie zatrudnienie w nowej inwestycji ID Logistics w Mszczonowie

  ID Logistics w lipcu otwiera kolejny magazyn w Polsce. W Mszczonowie kończy budowę obiektu dla sieci sklepów Auchan, gdzie pracę znajdzie co najmniej 400 osób. Firma zapowiada, że to nie koniec jej inwestycji, a polski rynek ocenia jako bardzo perspektywiczny.

 • Jeden z liderów branży TSL w Europie Środkowej i największy operator portowy w Polsce z powodzeniem zakończył emisję obligacji serii E, która kierowana była głównie do inwestorów indywidualnych. Inwestorzy objęli wszystkie oferowane przez OT Logistics (OTL) obligacje o łącznej wartości 10 mln zł.

 • Firmy logistyczne poszukują chętnych do pracy. Rośnie zapotrzebowanie na magazynierów i kierowców

  ...branży, co oznacza zwiększone zapotrzebowanie na pracowników - podkreśla w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Agnieszka Sałek, dyrektor ds. handlowych w Quick Service Logistics Polska(...) zatrudnienie u dowolnego pracodawcy - ocenia dyrektor ds. handlowych w Quick Service Logistics Polska. Rynek pracownika sprawia, że pracodawcy, aby przyciągnąć pracowników, muszą oferować nie...

 • OT Logistics (OTL) to jeden z wiodących operatorów logistycznych w Polsce, z dominującą pozycją na rynku żeglugi śródlądowej oraz unikalnymi aktywami portowymi. W 2014r. spółka sfinalizowała zakup spedytora C.Hartwig oraz Bałtyckiego Terminalu Drobnicowego w Gdyni (BTDG).

 • Kariera: Powrót do tej samej rzeki

  ...oferowanego przez Maersk Logistics. - Do dużych firm wraca się łatwiej - uważa. - Nie chodzi tylko o to, że nie zaskoczy cię funkcjonalność mebli czy kolor wykładzin, taki sam w każdym z biur na świecie...

 • Jeden z liderów branży TSL w Europie Środkowej i największy operator portowy w Polsce utrzymał w trzecim kwartale wysoką rentowność. Jednocześnie zarząd OT Logistics (OTL) prowadzi szeroko zakrojone działania optymalizacyjne w spółkach grupy. OTL konsekwentnie pracuje również nad planami rozwoju projektów, w które zaangażowała się w minionych miesiącach: Porcie Morskim w Gdańsku, chorwackim

 • Jeden z liderów branży TSL w Europie Środkowej i największy operator portowy w Polsce utrzymał w pierwszym półroczu wysoką rentowność. Jednocześnie w lipcu i sierpniu OT Logistics (OTL) uczestniczyła w trzech istotnych transakcjach, w wyniku których rozszerzyła i zdobyła nowe kompetencje w obszarach usług portowych oraz towarowych przewozów kolejowych.

 • Raport bieżący nr 56/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd OT Logistics S.A. (Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 19...

 • Goodman rozbudowuje Kraków Airport Logistics Centre

  Goodman, globalny ekspert w dziedzinie nieruchomości logistycznych, rozpoczął budowę magazynu spekulacyjnego o powierzchni 12 000 m kw. w ramach Goodman Kraków Airport Logistics Centre (KALC), największej inwestycji logistycznej w Małopolsce. Obiekt zostanie oddany do użytku na koniec II kwartału 2016 r.

 • PKP Cargo nie kupi CTL Logistics

  PKP Cargo i European Rail Freight II nie doszły do porozumienia w sprawie warunków nabycia przez PKP Cargo 100 procent udziałów w spółce CTL Logistics - jednego z największych przewoźników kolejowych w Polsce - poinformowała spółka w środę w komunikacie.