• Informacje na temat:

  idea premium

Artykuły na temat: idea premium
 • ...identyfikacyjny na kwotę 1 zł (nie może to być konto firmowe ani wspólne). Konto w BIK możemy też założyć przez bankowość internetową niektórych banków (Pekao S.A., Inteligo, PKO BP, Idea Bank, PBS Bank). Konto podstawowe jest bezpłatne – mamy prawo raz na sześć miesięcy bezpłatnie otrzymać informacje, które banki przekazują na nasz temat do BIK-u (bez oceny punktowej). W ramach konta Premium (79 zł...

 • "Mieszkanie Plus" - czy deweloperzy powinni się martwić?

  Znane są już szczegóły długo oczekiwanego programu "Mieszkanie Plus". Idea wynajmowania Polakom mieszkań za niewielkie pieniądze wzbudziła spore zainteresowanie wśród deweloperów na rynku nieruchomości. Projekt będzie mieć jednak wpływ na popyt dopiero po 2018 roku.

 • Zmiany podatkowe dla leasingu pojazdów osobowych, które mają wejść już od 1 stycznia 2019 roku mogą spowodować mniejszy popyt na auta z segmentu premium. Zdaniem ekspertów rynkowych, może to być nawet o 8 proc. niższa wartość. Dotyczyć to będzie modeli w cenie powyżej 150 tys. zł (spalinowe) i 225 tys. zł (elektryczne).

 • W kolejnym etapie osiedla Green Mokotów, Grupy ROBYG - które powstaje w pobliżu ul. Lubaszki, róg alei Wilanowskiej - nabywców znalazło już ponad 70% mieszkań. Docelowo na całym osiedlu w 8 etapach powstanie 747 mieszkań, zarówno w wersji premium, jak i standard. Mieszkania w Green Mokotów - o metrażu od 33 m2 do 150 m2 - wyposażone będą w innowacyjne rozwiązania technologiczne Smart House. Jest

 • Jeden login do konta w banku i deklaracji podatkowych

  Firmowe konto bankowe połączone z wyszukiwarką nieopłaconych faktur i wygenerowanych deklaracji podatkowych? Wiele banków ma ciekawe propozycje dla przedsiębiorców i księgowych. Teraz tylko dwa banki posiadają w pełni zintegrowane konto z usługami księgowymi online.

 • Ranking lokat terminowych - kwiecień 2015

  Lokata terminowa jest jednym z produktów bankowych, dzięki któremu możemy zarobić dodatkowe środki. Wpłacając na nią 5000 zł, możemy zyskać nawet 118 zł. Eksperci TotalMoney.pl przeanalizowali lokaty terminowe dostępne w bankach. Sprawdźmy, gdzie warto ulokować swoje oszczędności?

 • Skok na banki

  W otwartej bankowości chodzi o pieniądze. Przede wszystkim o te, które banki mogłyby stracić, gdyby odwróciły się plecami do zmian technologicznych. Ale chodzi także o te pieniądze, które banki dopiero mogłyby zarobić, oferując nowe usługi. I te, i te to potencjalny łup dla firm technologicznych, które marzą o sprowadzeniu banków do roli księgowych.

 • Raport bieżący nr 15/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Tech Invest Group S.A. z siedzibą w Wysokiej ("Emitent”, "TIG”)...

 • Komisja cofnęła karę wobec DM IDM (z powodów formalnych)

  Komisja Nadzoru Finansowego cofnęła karę finansową nałożoną na Dom Maklerski IDM SA. Jak powiedział rzecznik KNF Łukasz Dajnowicz, było to jedynie podyktowane względami formalnymi, bo IDM nie jest już od 2014 roku domem maklerskim.

 • Trzy warianty Netflixa w Polsce

  Mała dostępność rodzimych produkcji, brak polskich wersji językowych filmów i seriali, a także stosunkowo wysoka cena usługi - mają w ocenie ekspertów wpłynąć na powolne tempo rozpowszechniania się Netfliksa w Polsce.