• Informacje na temat:

  igrzyska olimpijskie

Artykuły na temat: igrzyska olimpijskie
 • Najlepiej zarabiający sportowcy Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010

  ..., Red Bull, Target, producent gogli Oakley, producent gier Ubisoft oraz AT&T. Stał się dzięki temu najlepiej zarabiającym sportowcem, który wystąpił na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010 w Vancouver. Na zdjęciach: Najlepiej zarabiający sportowcy Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010 Najbardziej zaciekłe rywalizacje olimpijskie Ile kosztuje wychowanie zimowego olimpijczyka 10

 • Discovery kupił prawa do transmisji z igrzysk olimpijskich

  Prawa do transmisji telewizyjnej i wieloplatformowej na terenie Europy z czterech kolejnych igrzysk olimpijskich w latach 2018-2024 zostały przyznane Discovery Communications, właścicielowi Eurosportu - poinformował Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

 • Igrzyska w Krakowie – szansa dla lokalnego rynku pracy?

  Według szacunków Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego zdecydowanie większy wpływ na powstanie nowych miejsc pracy mają letnie igrzyska. Rekordowe pod tym względem były igrzyska w Seulu z 1988 roku. Jak widać zimowe igrzyska w Salt Lake City z 2002 roku i w Vancouver z roku 2010 znalazły się na odleglejszych miejscach.  Opracowanie Sedlak & Sedlak na podstawie szacunków Międzynarodowego...

 • Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro: Monety kolekcjonerskie

  Od 5 sierpnia 2016 r. sportowe emocje zawładną całym globem! XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie rozegrają się w Rio de Janeiro. Zgodnie z przyjętym zwyczajem kraj - gospodarz olimpiady wyemitował z tej okazji zestaw oficjalnych monet.

 • Vancouver - poszukują chętnych do pracy

  Gospodarze zimowych igrzysk w 2010 roku poszukują kilku tysięcy osób chętnych do pracy w czasie olimpijskich zawodów (12-28 lutego). Według dziennika "Vancouver Sun" największe zapotrzebowanie dotyczy kucharzy, kelnerów, kierowców autobusów, a także kandydatów do obsługi parkingów i sprzątania.

 • Nowe monety kolekcjonerskie: "Polska Reprezentacja Olimpijska PyeongChang 2018"

  19 stycznia 2018 roku Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu monety "Polska Reprezentacja Olimpijska PyeongChang 2018": złotą o nominale 200 zł i srebrną o nominale 10 zł.

 • Setki tysięcy miejsc pracy w Londynie

  ...samochodowych. Zwiększenie zatrudnienia planuje Toyota (w zakładach w Burnaston) i Nissana (w Sunderland). Olimpijskie wakaty Do rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie zostało niecałe trzy(...) olimpijskie imprezy. Listę londyńskich agencji pracy z dokładanymi adresami znajdziesz na stronie www.allinlondon.co.uk/directory/1383.php. Oferty pracy można też spotkać na witrynach lokali oraz...

 • Eurosport zapowiada start dodatkowych kanałów

  Specjalnie z myślą o polskich widzach, którzy chcą oglądać relacje z Pjongczangu na tradycyjnym ekranie telewizora, Eurosport stworzył ofertę trzech dodatkowych kanałów, dzięki którym zyskają oni dostęp do relacji ze wszystkich dyscyplin olimpijskich przez 24 godziny na dobę, w jakości HD oraz bez reklam.

 • Japonia: Dzień "pracy zdalnej" ma walczyć z pracoholizmem

  ...letnimi igrzyskami w Londynie w 2012 roku. Przyniosły pozytywny efekt, wzięło w nich udział 80 proc. firm ze stolicy Wielkiej Brytanii. Dotychczas w Japonii system pracy zdalnej wprowadziło jedynie 16

 • McDonald's zrezygnował ze sponsorowania igrzysk olimpijskich. Amerykański potentat rynku fast-foodów miał być sponsorem olimpijskim do roku 2020 - podała w piątek agencja AP.