• Informacje na temat:

  ii linia metra otwarcie

Artykuły na temat: ii linia metra otwarcie
 • Amerykański koncern Sonoco powiększył zakład w Strykowie o kolejnych 9000 metrów kw.

  ..., zatrudnienie w zakładzie znajdą zarówno pracownicy produkcyjni, inżynierowie oraz kadra menadżerska, ponieważ stanowiska do objęcia są zróżnicowane. W związku z otwarciem nowej hali Sonoco, potencjał...

 • Tylko Warszawę stać na utrzymanie metra

  Adrian Furgalski z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR sugeruje, że realizacja zapowiedzi budowy metra w innych miastach niż Warszawa jest nierealna.

 • Polska gospodarka liczy na nowe otwarcie z Iranem. Branża spożywcza czy meblarska mogą być tymi, które skorzystają z otwarcia irańskiego rynku - ocenia minister gospodarki, Janusz Piechociński po wizycie w Teheranie.

 • Warszawski rynek powierzchni biurowej atrakcyjny dla najemców

  Najemcy powierzchni biurowych w Warszawie mogą liczyć na dalsze obniżki czynszów, nawet do poziomu poniżej 10 euro za metr kwadratowy. Na rynku w stolicy panuje duża nadpodaż, która będzie wpływała na obniżanie czynszów jeszcze przez kolejne 3-4 lata. Warszawa wyróżnia się na tym tle spośród innych europejskich stolic, gdzie najemcom znacznie trudniej znaleźć lokal.

 • Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych po raz pierwszy odkrywa tajemnice. Prawie wszystkie...

  Z okazji 98. urodzin Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych dziennikarze prasy, radia, telewizji i PAP po raz pierwszy w historii firmy mieli okazję poznać prawie wszystkie jej tajemnice, warunki pracy na liniach produkcyjnych oraz schron Reduty PWPW. Rozmawiali także z przedstawicielami zarządu spółki o planach rozwoju i zagrożeniach.

 • Plac Europejski nabiera kształtów!

  Przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie trwają intensywne prace związane z nowatorską wizją utworzenia nowej przestrzeni miejskiej w ramach placu Europejskiego, przy którym powstaje Warsaw Spire. Nasadzono już blisko 80 drzew, budowane są fontanny, a nawierzchnia wykładana jest granitem z Hiszpanii. Otwarcie placu Europejskiego nastąpi w przyszłym roku.

 • Kawalerki na wynajem sposobem na biznes?

  Kawalerka to format mieszkania dziś znacznie mniej popularne niż 10 lat temu - w okresie boomu mieszkaniowo - kredytowego. Mimo to pośrednicy i analitycy WGN od około 1,5 roku obserwują rosnące zainteresowanie najmniejszymi mieszkaniami ze strony inwestorów, którzy kupują je z myślą o rynku najmu.

 • Wiedeń: Stacja za miliard euro otwarta

  Po ośmiu latach budowy udało się zakończyć jeden z największych projektów infrastrukturalnych w stolicy Austrii. W Wiedniu otwarto właśnie nową stację kolejową. Wartą 987 mln euro inwestycję sfinansowały Koleje Austriackie ÖBB oraz lokalny samorząd, przy wsparciu środków unijnych.

 • Nowy Świat ponownie najdroższą ulicą handlową w Polsce

  Ulica Nowy Świat zajęła 44. miejsce w globalnym rankingu - wynika z najnowszego raportu "Główne ulice handlowe na świecie" przygotowanego przez Cushman & Wakefield.

 • Asysta dla starych i młodych

  Elektroniczne urządzenia pomogą w utrzymaniu auta w pasie ruchu i zapobiegną zajechaniu drogi.