• Informacje na temat:

  ii linia metra w warszawie

Artykuły na temat: ii linia metra w warszawie
 • Polskie pielęgniarki: Pracują na dwóch etatach, ale i tak muszą dorabiać prywatnymi wizytami

  ...kontrakcie w oddalonej o 100 km Warszawie. Z jednej pensji opłacała czynsz, rachunki i część raty kredytu. Pieniądze za dodatkowe 120 godz. miesięcznie były na jedzenie i podstawowe potrzeby. - Jazda w obie(...). Oprócz tego są jeszcze problemy, z którymi na ogół radzą sobie w samotności. - Po dyżurach psychicznie czuję się, jakby mnie ktoś rozjechał walcem. To jest pierwsza linia frontu. Praca jak na polu...

 • Mieszkanie za kredyt - ile metrów kwadratowych kupisz za pensję?

  W ciągu 10 lat siła nabywcza naszych pensji na rynku mieszkaniowym wzrosła aż o 60 proc. Jeszcze w 2007 roku Polak za średnią pensję mógł kupić 0,5 mkw. mieszkania, dziś jest to 0,8 mkw. a na niektórych rynkach jedna pensja wystarczy, by stać się posiadaczem całego metra kwadratowego. Niestety na tym dobre wiadomości się kończą. Złe brzmią tak, że coraz trudniej o kredyt mieszkaniowy.

 • Tylko Warszawę stać na utrzymanie metra

  Adrian Furgalski z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR sugeruje, że realizacja zapowiedzi budowy metra w innych miastach niż Warszawa jest nierealna.

 • Jak budowa metra zmienia ceny mieszkań?

  Ponownie ruszyła budowa przedłużenia drugiej linii warszawskiego metra w kierunku Woli, co ożywiło rynek nieruchomości. Jak wpłynie to na ceny? Budowa metra na Bielanach spowodowała, że ceny m kw mieszkania w ciągu 2 lat wzrosły z 5,5 do 9 tys. zł. Na Pradze był to wzrost o 60 proc. w ciągu 5 lat.

 • MdM: Będzie dużo więcej mieszkań z dopłatami w Warszawie

  O ponad 7 proc., do 6583,14 zł, wzrośnie od 1 października br. w Warszawie limit cenowy kwalifikujący mieszkania do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. To oznacza spory wzrost dostępności dopłat. Poza dzielnicami leżącymi wzdłuż linii metra, znalezienie mieszkania w MdM w stolicy nie powinno już sprawiać większego problemu.

 • Ile kosztuje mieszkanie w Warszawie?

  Na Białołęce, Woli i Wilanowie ceny mieszkań na rynku pierwotnym są niższe niż na wtórnym. Deweloperzy prawie nie budują na Śródmieściu, a najwięcej lokali oddają na Białołęce i Mokotowie.

 • Warszawa to największy i najdroższy rynek mieszkaniowy w Polsce

  Warszawa to największy i najdroższy rynek mieszkaniowy w Polsce. Rozpiętość cen mieszkań jest tu potężna. Stawki sięgają od nieco ponad 5000 zł w peryferyjnych lokalizacjach, do kilkunastu tysięcy w centrum, czy nawet powyżej 20 tys. za segment luksusu.

 • Raport bieżący nr 4/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd AWBUD S.A. w Fugasówce ("Emitent”) informuje, że w dniu 31...

 • Raport bieżący nr 7/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd AWBUD S.A. w Fugasówce ("Emitent”) informuje, że w dniu 28...

 • Warszawa stawia na innowacje

  Aby ułatwiać życie mieszkańców oraz stwarzać lepsze warunki do inwestowania, władze Warszawy chcą wprowadzać innowacyjne rozwiązania technologiczne w przestrzeni miejskiej. W przyszłym roku priorytetem ma być m.in. realizacja opartego o internet rzeczy systemu Virtualna Warszawa, który ma być gotowy w latach 2017-2018, rozbudowa drugiej linii metra oraz sieci wypożyczalni rowerów miejskich.